Spadek wydajności Pomostu

Re: Spadek wydajności Pomostu

Postautor: dales » 03 paź 2018 14:11

TheSaint pisze:nas początek proponuję archwizację zdarzeń dla integracji z systemem empatia

To już było zrobione
dales
Ekspert
Ekspert

Postautor: Tomek » 03 paź 2018 15:09

Problemy z wydajnością prosimy zgłaszać na serwis, wtedy można np. połączyć się przez TeamViewer itd. sprawdzić konfigurację, zawsze to są indywidualne sprawy.
P.S. W najbliższej aktualizacji 3-17.1 będzie przyspieszone wejście na okno wywiadów przeprowadzonych przy użyciu terminali mobilnych, które z racji coraz większej liczby tych wywiadów trwa coraz dłużej, zwłaszcza przy wejściu z głównego drzewka funkcji, a nie z teczki pojedynczej rodziny.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: skorek » 08 paź 2018 20:47

Chyba jednak dam jutro zgłoszenie... baaaardzo muli, ale gdzie tkwi przyczyna, hmmm kto wie?
skorek
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: naitsyrk85 » 09 paź 2018 0:07

Na wszystkich stacjach?
Sprawdzałeś dysk na serwerze?
Wyłącz logowanie zdarzeń w systemeie pomost std i zobacz czy jest jakaś zmiana
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz W » 09 paź 2018 11:27

naitsyrk85 pisze:Sprawdzałeś dysk na serwerze?

Mówiłem?? :?

Zobacz obciążenie procka, pamięci i dysku z włączonym JB, Pomostem i bez.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Chris26 » 12 paź 2018 8:29

skorek pisze:Chyba jednak dam jutro zgłoszenie... baaaardzo muli, ale gdzie tkwi przyczyna, hmmm kto wie?

Już zgłosiłem na CHD. Dostałem 16 pytań, na które musę odpowiedzieć.
Chris26
Specjalista
Specjalista

Postautor: Piotr_M » 19 lis 2018 17:47

Witam.
Miałem problem ze spadkiem wydajności Pomostu a przyczyną była mała ilość pamięci RAM na serwerze. Po dołożeniu kości na 16 GB problem zniknął. No i zmiana na dysk SSD pewnie też miała znaczenie.
Pozdrawiam Wszystkich.
Piotr_M

Postautor: TheSaint » 20 lis 2018 12:09

Piotr_M pisze: No i zmiana na dysk SSD pewnie też miała znaczenie.
pewnie największe :-D
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: iklosowska » 22 lis 2018 10:49

Problemy występują nie tylko u Pana. U nas Pomost działa tragicznie. Dzieje się tak od czasu aktualizacji chyba 16-03.
Codziennie musimy w trakcie pracy restartować serwer. Wysyłaliśmy wcześniej zgłoszenia do Sygnity (również lista kilkunastu pytań), ale problem został nie rozwiązany nadal.
iklosowska

Postautor: Chris26 » 15 kwie 2019 7:57

W naszym Ośrodku na serwerze, gdzie był zainstalowany system okazało się, że jest uszkodzony dysk. Zainstalowałem na drugim komputerze ( nie serwerze ) z Win 7 4GB RAM, co prawda rozwiązanie tymczasowe, ale pomogło, Pomost teraz "szaleje"!
Chris26
Specjalista
Specjalista

Poprzednia

Wróć do Administracja systemem