3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Wszystko o świadczeniach z pomocy społecznej, co, kiedy i od kiedy

3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 17 lis 2011 11:16

Z ciekawości: tworzy już ktoś? :idea:
Karolina
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: mk1983 » 17 lis 2011 12:02

nie, ale jak już stworzysz to się podziel :nono:
mk1983

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: mk1983 » 17 lis 2011 12:18

i wice wersa of course
mk1983

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 17 lis 2011 12:39

OK.
Karolina
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Azbest » 22 lis 2011 13:28

łooooooooooo kuuuuurde.
Ale dialog, fiu fiu :-o :-D :-D

Żeby nie było że nie w temacie to u nas moja kierowniczka tworzy plan takowy (prawdopodobnie ona), także wglądu w to nie mam.
Azbest
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 22 lis 2011 13:52

Pozazdrościć kierowniczki ;)
ja mam koncepcję coby przerobić nasz powiatowy Program wsparcia, pomocy i opieki nad dzieckiem i rodziną, tj. dodać nowe elementy z nowej ustawy i zastąpić to tym nowym tworem :D
Karolina
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Azbest » 23 lis 2011 8:39

Karolina pisze:Pozazdrościć kierowniczki ;)
:D


Jak chcesz możemy się wymienić. W pakiecie coś dorzucę gratis, np. naszego "prezesa" pracownika. :-D
Azbest
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 23 lis 2011 10:37

Pomyślę, jak (tfu, tfu!) w styczniu mnie na lodzie zostawią :-D
Karolina
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: dominika_b » 23 lis 2011 17:10

U nas się na razie cisza...nikt nic nie pisze pod kątem nowej ustawy :wink:
dominika_b

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 24 lis 2011 8:21

A może ktoś słyszała opinię, że kasa z ministerstwa na zatrudnienie koordynatora miałaby być uzależniona od faktu, jest czy nie właśnie ten program??? :idea:
Karolina
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Azbest » 25 lis 2011 12:33

To na zatrudnienie koordynatora ma być kasiora z ministerstwa???!!!
:???: :???: :???:

No i skąd takie info???
Azbest
Ekspert
Ekspert

Re: 3-letni pow. program dot. rozwoju pieczy zast.

Postautor: Karolina » 28 lis 2011 8:54

Częściowo- art. 247 ustawy o pieczy zast. :-D
Karolina
Ekspert
Ekspert


Wróć do Merytoryka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość