Dla nowych Użytkowników

Wszystko o świadczeniach z pomocy społecznej, co, kiedy i od kiedy

Postautor: TheSaint » 15 wrz 2008 22:23

slivkam - to na razie tylko projekt.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: slivkam » 16 wrz 2008 7:02

Ty się pawełś nie bój PSL w trosce o elektorat dopnie swego...
slivkam
Omnibus
Omnibus

Postautor: Tomek » 16 wrz 2008 9:40

Tak, planujemy ale czekamy na potwierdzenie z MPiPS bo oni na razie nie wiedzą na jakim kodzie świadczenia to chcą itd.
Tomek

Postautor: TheSaint » 16 wrz 2008 9:42

jak dla mnie to powinno pójść na tym samym co w 2006
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Tomek » 16 wrz 2008 15:45

Z tego co dostaliśmy, raczej będą 2 nowe kody świadczeń - susza i huragan. Jak tylko otrzymamy ostateczne potwierdzenie, opublikujemy na stronie www pakiet aktualizacyjny DPP do wersji 20-4.1 pozwalający na wydawanie takich świadczeń i zawierający nowe sprawozdanie wg wzoru z MPiPS.
Tomek

Re:

Postautor: JacekD » 25 wrz 2008 0:16

......
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008 22:24 przez JacekD, łącznie zmieniany 1 raz
JacekD

Postautor: Marzena » 25 wrz 2008 14:18

Witam :)
co do suszy to pewnie znowu zacznie się robota i kserowanie krwoich paszportów jak to było pare lat temu. Hahaha
Marzena

Postautor: Tomek » 25 wrz 2008 14:28

Na razie czekamy na podpisanie rozporządzenia bo wciąż nie ma.
Tomek

Aktualny podręcznik

Postautor: wrrrrrrrrrr » 05 lis 2008 11:11

Witam wszystkich ciepło.

Powiedzcie mi, proszę, czy istnieje i jeżeli tak, to skąd wziąć podręcznik do aktualnej wersji Pomostu lub inną, pełniejszą niż te skrótowe instrukcje publikację dotyczącą co najmniej wersji 4.0?
Chciałbym poznać filozofię aplikacji w możliwie najszerszym zakresie - technicznym i merytorycznym - poznać zarówno jej wszystkie możliwości, jak i ograniczenia.
Czy istnieje jakiekolwiek inne opracowanie, zawierające coś więcej niż tylko sztywne przepisy na klikanie myszką?
Czy Sygnity posiada jakąś bibliotekę na ten temat?

Pozdrawiam
wrrrrrrrrrr

Postautor: Tomek » 05 lis 2008 11:18

Na instalacyjnej płycie CD (ostatnią wersją instalacyjną była 20-3.0) są pełne podręczniki. Nowsze wersje podręczników (20-4.1) są na FTP.
Tomek

Postautor: PawełR » 05 lis 2008 14:19

witam czy wiadomo juz może kiedy będzie kolejna wersja instalacyjna Pomostu ?
I gdzie można sie dowiedzieć czegoś więcej na temat planów Sygnity na najbliższe miesiące dotyczących tego programu.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Tomek » 05 lis 2008 14:26

ok. 10 grudnia tradycyjnie będzie kolejna kwartalna aktualizacja Pomostu, oznaczona numerem 20-4.2. Będzie ona wymagalna do poprawnego wygenerowania sprawozdawczości za 4 kwartał. Będzie to aktualizacja z wersji 20-4.1 lub 20-4.1_020 (mam nadzieję że już wszyscy mają tę aktualizację ściągniętą ze strony i zainstalowaną), bez instalatora od zera.
Kolejna wersja instalacyjna wysyłana na płycie CD będzie już w nowej technologii bazującej na darmowej bazie danych FireBird zamiast płatnego Progress'a. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie to po zakończeniu okresu sprawozdawczego za 1 kwartał 2009 roku.
Tomek

Postautor: PawełR » 05 lis 2008 14:57

dzieki za odpowiedź
porawcie mnie jesli sie myle
poprawna droga do aktualnego Pomostu "od zera" to:
install.exe (2030) --> upgrade2040.exe --> upgrade2041.exe -- > 20-4_1_DPP020.exe (poprawka)
?
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008 15:20 przez PawełR, łącznie zmieniany 1 raz
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Tomek » 05 lis 2008 15:12

dokładnie tak
Tomek

Postautor: PawełR » 05 lis 2008 15:23

a tak z ciekawości jeszcze zapytam Jeżeli mam na serwerze baze FireBird programu księgowego to czy bedzie możliwość posiadania na tym samym serwerze bazy pomostu? CZy jeden FireBird jest w stanie obsługiwać kika baz? a czy jesli nie to czy wystarczy rozdzielić obie instalacje na różnych partcjach?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

PoprzedniaNastępna

Wróć do Merytoryka