Problem po aktualizacji do windows 10

Problem po aktualizacji do windows 10

Postautor: daw_zab » 20 cze 2016 15:09

Witam,

mam problem- po aktualizacji do windows 10 nic nie można zrobić w dodatkach. Aplikacja się loguje, ale przy próbie wybrania np listy zarządców wyskakuje błąd "could not create the java virtual machine". Zmiana wersji javy nic nie dała.

Macie może jakiś pomysł?
daw_zab
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Problem po aktualizacji do windows 10

Postautor: MarcinD » 20 cze 2016 15:33

Kurcze napisałeś w innym dziale o tym błędzie ale dałeś dużo mniej informacji.
Otwórz ustawienia lokalnie na stacji i zmień parametry javy tak na początek. Potem pomyślim co dalej.
MarcinD
AS
AS

Postautor: TheSaint » 05 lip 2016 8:56

jeśli komp jest serwerem - kontakt z HD albo przywrócenie starszego windowsa. serwis jboss ma problem z pracą pod win10
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: skorek » 05 sty 2017 11:25

Problem z uruchomieniem DM i ST....

Tak jak w temacie. Wgrano nowy system operacyjny Windows 10 64-bit, jest to stacja kliencka. Wgrano plik G-1.03-2-2.0_install, w trakcie zaznaczyłem instalacje plików DM i ST.
Wersja javy to jre 7 u 15 64 bit
Aplikacja SR uruchamia się bezproblemowo, jest okno do logowania, po zalogowania się można uruchomić SR, SW i oczywiście FA. Problem jest z DM i ST. Po wybraniu checkboxa DM nic się nie dzieje....

Problem na razie w dwóch OPSach.....
skorek
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: TheSaint » 05 sty 2017 12:57

przerabiałem wczoraj na win7 - wgraj plik msvcr71.dll (z dowolnej działającej lokalizacji DM-a) do katalogu windowsowego (tam gdzie np msvcr100.dll)
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: skorek » 08 sty 2017 13:18

Tak, tak, otrzymałem z HD to i inne zalecenia....
skorek
Profesjonalista
Profesjonalista

Wróć do DM