Antywirus - jaki?

Przyjemności i wątpliwości - dział ogólny dla każdego

Re: Antywirus - jaki?

Postautor: Seamoor » 04 gru 2018 11:06

Ja z antywirusów polecam COMODO ITSM cena licencji jest ok. 50zł netto za szt. więc tanio nie jest, ale spełnia moje oczekiwania.
Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
Seamoor
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: arybski » 04 gru 2018 11:41

PawełR pisze:A jeśli nie mam gdzie podczepić obrazu z powody braku odpowiedniego serwera?
Można w prosty sposób tradycyjnie zainstalować konsolę na jakiejkolwiek stacji która pracuje całą dobę jako serwer ? Czy wymaga to może wgrywania wcześniej odpowiednich serwerów itp. ?
Dostałem ofertę na Bitdefender GravityZone Business Security na okres 1 rok za 53zł brutto za stację (cena przy 25 sztukach)
To chyba sporo jeśli wcześniej pisaliście o Elite Security za 50zł na 2 lata a tu jest tylko Business Security na rok?

Tutaj konsolą jest gotowa maszyna wirtualną z linuxem albo chmura. Jako aplikacja do instalacji chyba nie występuje.
Pamiętaj, że odnowienie zawsze jest tańsze. Ja obecnie płacę za Bitdefender GravityZone Business Security na 3 lata 43,05 zł za stację przy 34 sztukach.
arybski
Omnibus
Omnibus

Postautor: PawełR » 04 gru 2018 11:44

kolejna wycena : Bitdefender GravityZone Business Security - 1 rok, migracja – 30 lic x 34,00 zł netto = 1020,00 zł netto
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: nieistotny_nick » 05 gru 2018 8:36

Ja zakupiłem właśnie na 3 lata Avasta Business zarządzalnego z poziomu chmury ze strony: business.avast.com i wyszło mnie to: 36,90zł brutto na rok/ stację. Możesz na miesiąc za darmo potestować, ale używam go od kilku lat za darmo, ale teraz zmienili taktykę i jest płatny, ale dodali masę funkcji. Ogólnie to instalacja klienta na stacji, a później ze stronki zarządzanie, reagowanie na incydenty itd.
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: PawełR » 11 gru 2018 12:10

Tutaj konsolą jest gotowa maszyna wirtualną z linuxem albo chmura. Jako aplikacja do instalacji chyba nie występuje

a można taką konsolę uruchomić i użytkować na Hyper V na zwykłym windows 10 pro ?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: arybski » 12 gru 2018 14:22

GravityZone jest dostarczane jako maszyna wirtualna (VA). Jest ono dostępne w następujących formatach, które obsługują najbardziej popularne platformy wirtualizacji:
OVA (kompatybilny z VMware vSphere, View, VMware Player)
XVA (kompatybilny z Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)
VMDK (kompatybilny z Nutanix Prism)
OVF (kompatybilny z Red Hat Enterprise Virtualization)*
OVF (kompatybilny z Oracle VM)*
RAW (kompatybilny z Kernel-based Virtual Machine lub KVM)*
*pakiety OVF i RAW są archiwizowane w formacie tar.bz2.
Dla zgodności platformy Oracle VM VirtualBox, patrz Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!.
Wsparcie dla innych formatów i platform wirtualizacji może być dostarczone na życzenie.
arybski
Omnibus
Omnibus

Postautor: PawełR » 13 gru 2018 8:55

VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)

ok dzieki czyli VHD uruchomie na Hyper-V na zwykłym windows 10

A jak ogólnie sprawuje się Wam ten Bitdefender GravityZone
ktoś ma u siebie?
Planuje przesiadkę z Kasperskyego tylko nie wiem czy już w tym roku.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: PawełR » 29 sty 2019 12:38

A macie może u siebie albo znacie kogos z doświadczeniami na Polski antywirusie Arcabit? albo mks-vir?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Cichy » 04 cze 2019 15:19

Używa ktoś tego Bitdefender ?
Cichy
Omnibus
Omnibus

Postautor: kamil.drozd » 02 lip 2019 11:24

Mam okazję przy odnowieniu ESET-a Endpoint Antywirus Client dokonać migracji do ESET Endpoint Security Client. Czy ta wersja Security niesie jakieś dodatkowe niespodzianki typu dodatnie wyjątków serwera z Syriuszem i javy?
kamil.drozd
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: jakub.zarebski » 02 lip 2019 11:32

ja musiałem dodać do wyjątków właśnie adres syriusza bo muliło okrutnie.
jakub.zarebski
Omnibus
Omnibus

Postautor: Łukasz W » 02 lip 2019 11:40

W security na końcówkach co chwila wyskakują komunikaty czy zezwalać na łączenie itd. Jak masz uprawnienia administratora to klikniesz kilka razy i zapamięta a tak to za każdym razem będzie wyskakiwać. To jest wkurzające dla zwykłego użytkownika.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: mszark » 23 paź 2019 9:45

Kończy się rok, a mam już 3 oferty na ochronę. Kasperskiego miałem i czasem wkurzał, zwłaszcza jego wydajność, od dwóch lat mam bitdefender gravity i jest ok, szybki, nie denerwuje. Mam też ofertę na Comodo ITSM. Jakie macie z tym doświadczenia? może ktoś ma porównanie do bitdefendera? Do kasperskiego nie chciałbym wracać. Cenowo przy zakupie na 2 lata 25 licencji mam: kaspersky - 36,80 netto/lic, comodo - 38,00 netto/lic, bitdefender - 50,25 netto/lic. Comodo można łatwo ogarnąć?
mszark
Doctor
Doctor

Postautor: TheSaint » 23 paź 2019 9:55

mszark pisze:od dwóch lat mam bitdefender gravity i jest ok, szybki, nie denerwuje.
to po co chcesz zmieniać?

Ja od 10 lat mam ten sam program.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: PawełR » 23 paź 2019 9:56

od dwóch lat mam bitdefender gravity i jest ok
skoro ok to jaki powód szukania czegoś innego? cena?
Ja kupiłem Bitdefender GravityZone Elite Security 30 lic na rok za 60,27 brutto sztuka.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2019 10:06 przez PawełR, łącznie zmieniany 1 raz
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźno i nie na temat ...