Antywirus - jaki?

Przyjemności i wątpliwości - dział ogólny dla każdego

Re: Antywirus - jaki?

Postautor: Seamoor » 04 gru 2018 11:06

Ja z antywirusów polecam COMODO ITSM cena licencji jest ok. 50zł netto za szt. więc tanio nie jest, ale spełnia moje oczekiwania.
Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
Seamoor
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: arybski » 04 gru 2018 11:41

PawełR pisze:A jeśli nie mam gdzie podczepić obrazu z powody braku odpowiedniego serwera?
Można w prosty sposób tradycyjnie zainstalować konsolę na jakiejkolwiek stacji która pracuje całą dobę jako serwer ? Czy wymaga to może wgrywania wcześniej odpowiednich serwerów itp. ?
Dostałem ofertę na Bitdefender GravityZone Business Security na okres 1 rok za 53zł brutto za stację (cena przy 25 sztukach)
To chyba sporo jeśli wcześniej pisaliście o Elite Security za 50zł na 2 lata a tu jest tylko Business Security na rok?

Tutaj konsolą jest gotowa maszyna wirtualną z linuxem albo chmura. Jako aplikacja do instalacji chyba nie występuje.
Pamiętaj, że odnowienie zawsze jest tańsze. Ja obecnie płacę za Bitdefender GravityZone Business Security na 3 lata 43,05 zł za stację przy 34 sztukach.
arybski
Omnibus
Omnibus

Postautor: PawełR » 04 gru 2018 11:44

kolejna wycena : Bitdefender GravityZone Business Security - 1 rok, migracja – 30 lic x 34,00 zł netto = 1020,00 zł netto
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: nieistotny_nick » 05 gru 2018 8:36

Ja zakupiłem właśnie na 3 lata Avasta Business zarządzalnego z poziomu chmury ze strony: business.avast.com i wyszło mnie to: 36,90zł brutto na rok/ stację. Możesz na miesiąc za darmo potestować, ale używam go od kilku lat za darmo, ale teraz zmienili taktykę i jest płatny, ale dodali masę funkcji. Ogólnie to instalacja klienta na stacji, a później ze stronki zarządzanie, reagowanie na incydenty itd.
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: PawełR » 11 gru 2018 12:10

Tutaj konsolą jest gotowa maszyna wirtualną z linuxem albo chmura. Jako aplikacja do instalacji chyba nie występuje

a można taką konsolę uruchomić i użytkować na Hyper V na zwykłym windows 10 pro ?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: arybski » 12 gru 2018 14:22

GravityZone jest dostarczane jako maszyna wirtualna (VA). Jest ono dostępne w następujących formatach, które obsługują najbardziej popularne platformy wirtualizacji:
OVA (kompatybilny z VMware vSphere, View, VMware Player)
XVA (kompatybilny z Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)
VMDK (kompatybilny z Nutanix Prism)
OVF (kompatybilny z Red Hat Enterprise Virtualization)*
OVF (kompatybilny z Oracle VM)*
RAW (kompatybilny z Kernel-based Virtual Machine lub KVM)*
*pakiety OVF i RAW są archiwizowane w formacie tar.bz2.
Dla zgodności platformy Oracle VM VirtualBox, patrz Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!.
Wsparcie dla innych formatów i platform wirtualizacji może być dostarczone na życzenie.
arybski
Omnibus
Omnibus

Postautor: PawełR » 13 gru 2018 8:55

VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)

ok dzieki czyli VHD uruchomie na Hyper-V na zwykłym windows 10

A jak ogólnie sprawuje się Wam ten Bitdefender GravityZone
ktoś ma u siebie?
Planuje przesiadkę z Kasperskyego tylko nie wiem czy już w tym roku.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: PawełR » 29 sty 2019 12:38

A macie może u siebie albo znacie kogos z doświadczeniami na Polski antywirusie Arcabit? albo mks-vir?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Cichy » 04 cze 2019 15:19

Używa ktoś tego Bitdefender ?
Cichy
Omnibus
Omnibus

Postautor: kamil.drozd » 02 lip 2019 11:24

Mam okazję przy odnowieniu ESET-a Endpoint Antywirus Client dokonać migracji do ESET Endpoint Security Client. Czy ta wersja Security niesie jakieś dodatkowe niespodzianki typu dodatnie wyjątków serwera z Syriuszem i javy?
kamil.drozd
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: jakub.zarebski » 02 lip 2019 11:32

ja musiałem dodać do wyjątków właśnie adres syriusza bo muliło okrutnie.
jakub.zarebski
Profesor
Profesor

Postautor: Łukasz W » 02 lip 2019 11:40

W security na końcówkach co chwila wyskakują komunikaty czy zezwalać na łączenie itd. Jak masz uprawnienia administratora to klikniesz kilka razy i zapamięta a tak to za każdym razem będzie wyskakiwać. To jest wkurzające dla zwykłego użytkownika.
Łukasz W
GURU
GURU

Poprzednia

Wróć do Luźno i nie na temat ...