Płatnik 10

Problemy, porady, ciekawostki, polecane

Re: Płatnik 10

Postautor: michal » 13 wrz 2019 10:13

kabi pisze:Ok , sprawa rozwiązana, winny jest net framework w wersji 4.8
możesz napisać coś więcej? ja przy wysyłce deklaracji mam jakieś dziwne błędy dość podobne do tych które opisałeś.
michal
Konsultant
Konsultant

Postautor: kabi » 13 wrz 2019 11:21

Mielismy błedy przy weryfikacji, cot zusu zalecił odinstalowanie net framework 4.8 i zainstalowanie 4.7.2. I teraz juz jest ok.
kabi
Specjalista
Specjalista

Postautor: inspektor Barnaby » 25 wrz 2019 9:28

Korekty deklaracji wysłane 23.09 i 24.09 (poniedziałek i wtorek ), dzisiaj pobrane komponenty i nie ma informacji , że przesyłka przyjęta :idea:
inspektor Barnaby
Profesor
Profesor

Postautor: Łukasz W » 25 wrz 2019 9:33

Płatnik czasem tak ma, mam też dokumenty które nie są do tej pory nie potwierdzone a ZUS telefonicznie mi je potwierdził. Ręcznie je potwierdzam.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: meritum » 03 paź 2019 8:08

Skąd wiesz, że to właśnie ta wersja 4.8? Mi takie błędy robi przy wytwarzaniu zestawów z replik. Nie jest to jakaś masowa skala lecz kilka osób zawsze się zakręci. Dotyczy to również numeru (poprawnego) deklaracji, gdzie po ręcznej "poprawce" na to samo błąd krytyczny znika.
meritum
Amator
Amator

Postautor: meritum » 03 paź 2019 8:12

ok, doczytałem inną wiadomość ....................., ale system z automatu instaluje kolejne wersje net framework, trzeba chyba uderzyć w informatyka, pozdrawiam. :eek: :ups: :dajmi:
meritum
Amator
Amator

Postautor: Łukasz W » 29 lis 2019 13:59

Miał ktoś taki błąd?? Listy pobrane kilkanaście razy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 29 lis 2019 14:45

I jeszcze coś takiego
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: meritum » 02 gru 2019 8:47

Ewidentny błąd z serwera, miałem podobny błąd. Aktualizacja listy CRL, dzień luzu w pracy, gdyż dopiero na następny dzień wszystko zagrało. Pozdrawiam, a zresztą to tylko elektronika.......
meritum
Amator
Amator

Poprzednia

Wróć do Oprogramowanie "inne"