Problem z realizacją świadczeń niefinansowych

Jak działa lub dlaczego działa inaczej. Gdzie to sprawdzić i dlaczego to takie proste.

Problem z realizacją świadczeń niefinansowych

Postautor: tatiana » 30 mar 2012 14:40

Zdarza mi się to pierwszy raz- generuję listy FUZ za styczeń i luty poszło dobrze, za marzec nie znaleziono zadnych pozycji... Wprowadzam faktury z dożywiania, w jednej ze szkół mam 2 typy posiłków, za styczeń i luty jest ok, w marcu jeden typ posiłków wchodzi, drugi nie. Decyzje sprawdziłam, są w porządku. Może ktoś pomóc? Pracuję jeszcze na " starym" pomoście.
tatiana
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Problem z realizacją świadczeń niefinansowych

Postautor: Tomek » 02 kwie 2012 9:40

Wejdź proszę na pierwszą lepszą decyzję przyznającą posiłki, która Ci nie wchodzi do rozliczenia, wejdź na plan zapotrzebowania i zobacz jaki status ma pozycja marcowa. Napisz.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: tatiana » 02 kwie 2012 10:11

Witam. Pozycja marcowa ma status " zaplanowany", a na rozliczeniu nie wchodzi
tatiana
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Tomek » 02 kwie 2012 10:31

Ok, proszę teraz spróbować czegoś takiego. Wejść na listę instytucji, zaznaczyć "pokaż instytucje dla których istnieją posiłki do realizacji", znaleźć właściwą instytucję która realizuje posiłki.
Proszę wejść na przycisk "Osoby" na listą. W nowym oknie "Zaplanwane posiłki" proszę ustawić filtr pod listą na marzec 2012. Proszę zobaczyć czy tam będą właściwe osoby. Proszę napisać czy są.
Tomek

Postautor: tatiana » 02 kwie 2012 10:51

Mam tam tylko 2 osoby ( decyzje z marca), a powinnam mieć 19. Ale nawet te 2 osoby nie wchodzą mi na rozliczenie
tatiana
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Tomek » 02 kwie 2012 11:03

Proszę na tym oknie wejść na zakładę Filtr i zmienić "Pozycje planowanych świadczeń" po kolei na wszystko co można wybrać z tej listy rozwijanej i wybierać Zastosuj. Jeśli przy którymś ustawieniu pojawią się właściwe osoby, prosze napisać.
pozdrawiam
Tomek

Wróć do Jak to zrobić ?