Refundacja za wypłacony zasiłek przez inny OPS.

Jak działa lub dlaczego działa inaczej. Gdzie to sprawdzić i dlaczego to takie proste.

Refundacja za wypłacony zasiłek przez inny OPS.

Postautor: RMonika » 01 paź 2015 8:13

Witam !
Mam pytanie: Jak postępujecie z notą obciążeniową za wypłacone zasiłki osobie przez inny OPS? Wiadomo jak nasza trzeba zapłacić, ale chodzi mi czy wprowadzacie tą osobę do POMOSTU tak aby została policzona w sprawozdawczości czy tylko doliczacie do sprawozdania? Nie wiem jak ta ścieżka powinna prawidłowo wyglądać. Proszę o wasze wskazówki, opinie? Dzięki. Pozdrawiam Monika:)
RMonika
Amator
Amator

Re: Refundacja za wypłacony zasiłek przez inny OPS.

Postautor: Tomek » 01 paź 2015 9:55

Hej, naprawdę chodzi jeszcze o stary Pomost?
pozdr
Tomek

Postautor: RMonika » 01 paź 2015 10:07

Stary obecnie nowy? Dostałam polecenie wprowadzenia tego do POMOSTU ale dla mnie to jest duplikacja dokumentów bo decyzje wyszły z innego Ośrodka i wypłata świadczenia a my to refundujemy. Więc nie wiem co mam z tym zrobić i czy przepuszczać przez POMOSt?
RMonika
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 01 paź 2015 10:16

To napisz proszę w dziale POMOST Std, tam będzie Ci łatwiej otrzymać odpowiedź od ludzi który to robią, bo tu mało już kto zagląda, bo od 3 lat nikt już nie używa OU Pomostu.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: RMonika » 01 paź 2015 10:25

No tak to pośpiech i nie spojrzałam że piszę w starym Pomoście. Dziękuje Tomek:) a z waszej strony jakieś podpowiedzi ?:)
RMonika
Amator
Amator

Wróć do Jak to zrobić ?