MPIPS - rozbieżności

Kwartalne przyjemności i kłopoty

Re: MPIPS - rozbieżności

Postautor: TheSaint » 11 sty 2012 19:41

Ojciec76 pisze:zasiłki celowe mpips: 266 194, a raport 196 844- raport prawidłowy
- pamiętaj że mpips zawiera zasiłki celowe z programu wieloletniego
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Ojciec76 » 12 sty 2012 8:10

Sprawozdanie wg faktycznej realizacji, analiza osób objętych pomocą
Dzięki Święty
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Postautor: krisu » 12 sty 2012 13:22

A wie ktoś może czemu gSac mówi mi że dział 2A wiersz 2 ma być "zerowy"? W opisie błędu mam "Dział 2A wiersz 2=0 - Dane z powodzi w odrębnym sprawozdaniu"?? :???:
krisu
Konsultant
Konsultant

Postautor: Tomek » 12 sty 2012 13:26

Pewnie znów jakaś reguła WPS - masz napisane właściciel reguły?
Tomek

Postautor: krisu » 12 sty 2012 13:30

Zdecydowanie mam ... i jestem w kropce ... gdzie w takim razie wykazać klęskę?
krisu
Konsultant
Konsultant

Postautor: Tomek » 12 sty 2012 13:33

A jak to realizowałeś w Pomoście - jaki rodzaj świadczenia przyznawałeś?
Tomek

Postautor: krisu » 12 sty 2012 13:38

To nie przyznawałem świadczenia. Nie zajmuję się tym i niestety nie wiem. Pani która tym się zajmuje kazała dodać mi te świadczenia w sprawozdaniu ... a dokładniej mówiąc przekazała mi dane do sprawozdania. Interesuje mnie czemu gSAC mówi, że wiersz 2 w dziale 2A ma być z "0".
krisu
Konsultant
Konsultant

Postautor: Tomek » 12 sty 2012 13:44

To jest istotne, bo jeśli świadczenia były wydane faktycznie jako z programu klęskowego czyli z kodem 19005 lub 19006 to się nie policzą tak, ale jeśli były na innym to się policzą. W pomoscie w roli asministartora można przedkodowac świadczenia na właściwe kody i będzie dobrze - będzie zero po ponownym wyliczeniu sprawozdania.
Tomek

Postautor: krisu » 12 sty 2012 13:49

Oki rozumiem dzięki :)
krisu
Konsultant
Konsultant

Postautor: anian76 » 13 sty 2012 13:46

Dzisiaj zgłosiłam to na HD, ale napiszę też o tym tutaj:
Dotyczy Pomost STD - MPiPS zrobiłam wg faktycznej realizacji i w polu zasiłki stałe razem mam kwotę 482.831 zł. Porównałam to z kwotami, które mi pokazała analiza świadczeń zrealizowanych, a tam łącznie pokazuje mi kwotę 448.878 zł (po zaokrągleniu do pełnych zł). Rozbicie na osoby samotnie gospodarujące - niezgodność kwoty, liczba świadczeń OK. Kwoty dla osób w rodzinach się zgadzają. Zatem różnica wynosi 33.953 zł. Nie mam bladego pojęcia, co z tym jest nie tak.
Sprawozdanie poprawię do kwot zgodnie z analizą świadczeń zrealizowanych, ale ta różnica nie daje mi spokoju.
Czekam, co powie serwis, ale chętnie posłucham Waszych opinii i podpowiedzi.
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: Tomek » 13 sty 2012 14:16

Może chodzi o decyzje refundujące?
Tomek

Postautor: anian76 » 13 sty 2012 14:23

No niestety, nie było żadnych refundacji, zwroty natomiast pomniejszały wydatki (bo dotyczyły roku bieżącego), bo z RB wynika, że na zasiłki stałe łącznie (dotacja + wkład własny) wydatkowaliśmy 438.428,50 zł.
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Poprzednia

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne