dożywianie

Kwartalne przyjemności i kłopoty

dożywianie

Postautor: Judyta » 13 kwie 2012 10:47

czy to możliwe, żeby w sprawozdaniu "Pomoc Państwa w zakresie dożywiania" koszt programu ogółem wyszedł mi 2 razy wyższy niż faktyczna realizacja,ja wiem że sprawozdanie jest z decyzji , ale aż taka różnica??
Judyta
Konsultant
Konsultant

Re: dożywianie

Postautor: Tomek » 13 kwie 2012 10:49

Zrób sobie analizę świadczeń dla sprawozdania DOŻYWIANIE, dostępną z roli obsługi klienta, w narzędziach raportujących, i tam wyjdzie Ci co jest wyliczone w planu, a co z wykonania.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: Judyta » 13 kwie 2012 10:50

oki,dzięi
Judyta
Konsultant
Konsultant

Postautor: PawełR » 13 kwie 2012 10:50

różnica wyjdzie w przypadku gdy nie wszystkie decyzję z danego kwartału zostały rozliczone w 100% tzn. te decyzję na których nie ma jeszcze realizacji w sprawozdaniu są liczone z planów. I dlatego może wyjść / policzyć się ich znacznie więcej.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Tomek » 13 kwie 2012 10:54

I pamiętaj że tylko posiłek jest korygowany o wykonanie, zasiłek celowy i pomoc rzeczowa są zawsze z planów.
Tomek

Postautor: Judyta » 13 kwie 2012 10:58

PawełR pisze:różnica wyjdzie w przypadku gdy nie wszystkie decyzję z danego kwartału zostały rozliczone w 100% tzn. te decyzję na których nie ma jeszcze realizacji w sprawozdaniu są liczone z planów. I dlatego może wyjść / policzyć się ich znacznie więcej.

oooooooooooo właśnie, to jest to, wielkie dzięki
Judyta
Konsultant
Konsultant

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne