Pytanie o raport

Kwartalne przyjemności i kłopoty

Pytanie o raport

Postautor: drips » 17 kwie 2012 10:59

Witam czy można w jakiś sposób utworzyć raport który wykaże terminy zbliżających się bądź ostatnio wykonanych aktualizacji zasiłków stałych i usług dla wybranego pracownika, jeżeli tak to proszę o pomoc w wykonaniu.

pozdrawiam
drips
Amator
Amator

Re: Pytanie o raport

Postautor: Tomek » 17 kwie 2012 11:08

O jakie aktualizacje Ci chodzi? o aktualizacje wywiadów?
ps. jak tam OZPS, udał Ci się?
Tomek

Postautor: drips » 17 kwie 2012 11:21

Cześć Tomaszu

ad) ps. Oczywiście! Bardzo dobry raport - wiadomo tylko że musiałem go robić w rożnych konfiguracjach, ponieważ są tam potrzebne przedziały wiekowe dla kobiet i mężczyzn w wieku ponad 60/65 lat i takie tam ale oczywiście na pewno wszyscy którzy chcą z niego skorzystać będą mogli sobie z tym bez problemu poradzić.

Natomiast teraz chodzi mi o to: np. jest pracownik socjalny i chce wiedzieć kiedy ma wykonać aktualizacje np dla osób które mają przyznany zasiłek stały czy usługi, żeby nie musiały grzebać w dokumentach itd. chodzi o te aktualizacje które muszą być wykonywane minimum raz na pół roku, ułatwi im to w jakiś sposób pracę.
drips
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 17 kwie 2012 11:29

Włącz sobie parametr "Przypomnienie o wywiadzie" i ewentualnie dostosuj sobie parametry "Ile dni przed terminem" i "Ile dni po terminie" do swoich potrzeb. Wówczas przy każdym zalogowaniu do Pomostu konkretnego pracownika, system wyświetli mu raport zbliżających się terminów aktualizacji wywiadów do przeprowadzenia z rodzinami, w których jest on wskazany jako pracownik prowadzący.
Tomek

Postautor: drips » 17 kwie 2012 13:55

Tomek a gdzie to włączyć jakoś nie mogę odnaleźć ?
drips
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 17 kwie 2012 14:02

W roli Administratora, wejdź w menu "Słowniki" -> "Słowniki lokalne", znajdź "Lokalne parametry systemowe" i wybierz przycisk "Elementy". Tam znajdź parametry o nazwach jakie podałem wyżej, a aby zmienić ich wartości wybierasz przycisk "Wartości".
Tomek

Postautor: drips » 17 kwie 2012 14:15

Dziękuję Tomku, ustawiłem parametry na 99 dni :) zobaczymy co na to Panie pewnie będą mile zaskoczone,

pozdrawiam
drips
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 17 kwie 2012 14:17

Nie za ostro ? :D
Tomek

Postautor: Łukasz W » 17 kwie 2012 15:21

drips pisze:ustawiłem parametry na 99 dni

No jak dla mnie za ostro :-D :-D :-D
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Tomek » 17 kwie 2012 15:25

Też był dał co najwyżej 2 tygodnie w jedną i drugą stronę - bo jak przedobrzysz to Panie zaczną ... ale narzekać na Pomost.
Tomek

Postautor: drips » 17 kwie 2012 15:45

To tak tylko na początek :D niech wiedzą że wielki brat patrzy :) a za 3 dni robocze wymienię okres na 14 dni jak radzisz. Jeszcze raz dzięki.
drips
Amator
Amator

Postautor: Funky Koval » 18 cze 2012 8:32

Mam nieśmiałe pytanie. Z pozycji administratora nie mogę znaleźć Lokalnych parametrów systemowych ...
Funky Koval
Doctor
Doctor

Postautor: karson » 18 cze 2012 8:57

pod przyciskiem Parametry systemowe sa
lub z menu Parametry systemowe -> Lokalne
karson
Omnibus
Omnibus

Postautor: Funky Koval » 18 cze 2012 9:11

I tam mam znaleźć parametr "Przypomnienie o wywiadzie" ?
Ja chyba naprawdę mam inny pomost. Nie widzę takiego.
Funky Koval
Doctor
Doctor

Postautor: karson » 18 cze 2012 9:42

a sory nie doczytalem wczesniej ze chodzic ma o przypominanie o wywiadach

Kliknij na napis "Komunikaty" nad menu na stronie glownej
otworzy sie okno gdzie mozna ustawic co ma przypominac (zakładka Konfiguracja powiadomień) - i tam bedzie o wywiadach opcja
karson
Omnibus
Omnibus

Następna

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne