Zbiór centralny - twarda walidacja

Re: Zbiór centralny - twarda walidacja

Postautor: TheSaint » 18 lip 2016 7:46

jak masz aktualne oprogramowanie - to serwis
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: grzybek » 12 paź 2016 11:00

u mnie jest tak
1. Błąd struktury: cvc-minLength-valid: Value '' with length = '0' is not facet-valid with respect to minLength '1' for type 'Kod_15_Typ'.
Ilość wystąpień: 1
Rodzaj walidacji: twarda
2. Błąd struktury: cvc-type.3.1.3: The value '' of element 'KOD_RODZAJU_SZKOLY' is not valid.
Ilość wystąpień: 1
Rodzaj walidacji: twarda
grzybek
Ekspert
Ekspert

Postautor: dales » 12 paź 2016 11:02

No u mnie akurat DPP003 pomógł :)
dales
Ekspert
Ekspert

Postautor: mopskorsze » 12 paź 2016 11:03

Jak nie pomoże DPP003 to trzeba czekać na kolejną poprawkę. Błąd zgłoszony na HD.
mopskorsze
Ekspert
Ekspert

Postautor: Ojciec76 » 13 paź 2016 8:04

"Nie można utworzyć zbioru centralnego"
DPP003??
czy DPP004??
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Postautor: mopskorsze » 13 paź 2016 8:51

DPP004 jeszcze oficjalnie nie ma, więc 003. Jak będziesz miał błąd ze szkołami, to HD ma przekod na to.
mopskorsze
Ekspert
Ekspert

Postautor: maciejpielecki » 17 paź 2016 14:43

Witam,

Chciałbym podłączyć się do tematu, przekod od Sygnity został uruchomiony na serwerze w wersji DPP003 i została wykonana aktualizacja do DPP004. Mam w związku z tym pytanie - czy po aktualizacji ponownie mam wgrać przekod i czy paczka ma być wygenerowana raz jeszcze do DPP004 ? Z góry dziękuję za wszelkie info. Problem jaki mi zgłaszają nadal użytkownicy zawarłem w zrzucie ekranu w załączeniu(z góry dziękuję za wszelkie info).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
maciejpielecki
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: mopskorsze » 17 paź 2016 15:37

Wygląda jakby przekod był jeszcze raz potrzebny. W sumie przy odpalonym jboss, powinien sie wtedy wygenerować plik z wnioskami, które zostały naprawione/wymagają naprawy. Będzie wiadomo czy jest ok po ponownym wykonaniu zbioru.
mopskorsze
Ekspert
Ekspert

Postautor: maciejpielecki » 18 paź 2016 9:06

[quote="mopskorsze"]Wygląda jakby przekod był jeszcze raz potrzebny. W sumie przy odpalonym jboss, powinien sie wtedy wygenerować plik z wnioskami, które zostały naprawione/wymagają naprawy. Będzie wiadomo czy jest ok po ponownym wykonaniu zbioru.[/quote]

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, w chwili obecnej uruchomiłem przekod przy wyłączonym jboss'ie. Paczka została wygenerowana i jeszcze raz przed chwilą wysłana do CAS. Jak tylko zostanie poddana walidacji opiszę tutaj czy poszło. Raz jeszcze dzięki!
maciejpielecki
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: maciejpielecki » 21 paź 2016 7:43

Witam Szanownych Kolegów,

Niestety ani w przypadku uruchomienia przekodu z jboss'em w trybie offline, ani w online nie ruszyło w CAS. Koleżanki z pracy napisały do hd w ministerstwie. Jeśli dostanę jakiekolwiek rozwiązanie oczywiście skrobnę tutaj. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc i chęci!
maciejpielecki
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: maciejpielecki » 09 lis 2016 9:43

Witam,

Niestety problem polega na braku wygenerowania pliku Szkoly.txt po uruchomieniu przekodu, niestety nie jestem w stanie tego przeskoczyć. Plik według helpdesku powinien generować się w folderze gdzie został rozpakowany przekod, i z którego został uruchomiony. Niestety tak nie jest. Czy ktoś miał już taki problem i go rozwiązał?
maciejpielecki
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: MarcinD » 09 lis 2016 9:49

Masz jakieś logi, informacje, zrzuty ekranu, treści błędów? Gdzie masz pliki przekodowania? Na Pulpicie? Uruchom jako Administrator na wszelki wypadek.
MarcinD
AS
AS

Postautor: maciejpielecki » 09 lis 2016 10:07

@Marcin
Plik jest uruchamiany z uprawnieniami podniesionymi do Administratora, jest na pulpicie w folderze o długiej nazwie SYGNITY - poprawka. I cisza, nie ma pliku Szkoly.txt...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
maciejpielecki
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: MarcinD » 09 lis 2016 10:17

Wywal z nazwy folderu spacje i myślnik, przenieś folder poza pulpit admina, np na gołe C:\ i spróbuj.
MarcinD
AS
AS

Postautor: mopskorsze » 09 lis 2016 11:45

Tak teraz sobie myślę, że ten przekoder wywala informacje o szkołach w niektórych wnioskach. Skoro za pierwszym razem z jakiegoś powodu nie wygenerował się log/raport, to ponowne uruchomienie przekodera nic nie da, bo szkoły są już naprawione (we wnioskach błędne pola zostały wyczyszczone).
mopskorsze
Ekspert
Ekspert

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne