Część F 2- CSIZS) a analiza danych

Część F 2- CSIZS) a analiza danych

Postautor: Ojciec76 » 13 sty 2017 14:25

Witam, mam taką *****ołę:
wykonałem sprawozdanie z analizą danych. W części F2: Informacja uzupełniająca o usługach wymiany informacji pomiędzy Systemem Dziedzinowym (SD) podobszaru Świadczeń Rodzinnych oraz Centralnym Systemem Informatycznym Zabezpieczenia Społecznego (CSIZS).
Chciałem sprawdzić jakich osób lub/i sytuacji dotyczyły wykazane w tym sprawozdaniu NIEPOWODZENIA.
Po skorzystaniu z przycisku "Analiza danych" wyświetla mi się puste okno, którego zawartość można wyeksportować, co też uczyniłem. W owym pliku zawarto takie dane:
Rodzaj zdarzenia;Data;
CEIDG;2016-11-29;

No nie ukrywam, że spodziewałem się podania osoby, u której te niepowodzenie pozyskania danych wystąpiło.

Może będę monotematyczny: nie da się zrobić w SR takiej prezentacji sprawozdań jak w Pomoście?
W SR jest tylko podgląd HTML lub Komórki sprawozdania. W Pomoście jest to ROZWIĄZANE DOSKONALE (łącznie z prezentacją analizy sprawozdania).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Re: Część F 2- CSIZS) a analiza danych

Postautor: naitsyrk85 » 05 kwie 2017 11:15

no niestety tutaj jeszcze doskonałe nei jest, spsbój poszukać przez dziennik zdarzeń emp@tia- date masz
Dodano: nie wiem jak u Was, ale u mnie nie wlicza w lutym i w marcu weryfikacji MF
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Re: Część F 2- CSIZS) a analiza danych

Postautor: papaasia » 11 kwie 2017 9:57

Właśnie mam ten sam problem: drugi i trzeci miesiąc kwartału na 0 tj. F.2 nr 5, dodatkowo nr 8 Wygenerowanie usługi integracji SD z Centralną Bazą Beneficjentów w zakresie zasilania i udostępniania danych - dane są niesamowicie zawyżone.
Czy ktoś z Was też tak ma? zna stanowisko Sygnity?
papaasia

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne