Cofnięcie zatwierdzenia sprawozdania

Cofnięcie zatwierdzenia sprawozdania

Postautor: michu95 » 06 kwie 2017 12:59

Czy jest w SYGNITY "Świadczenia" możliwość "cofnięcia zatwierdzenia sprawozdania" mam na myśli te resortowe - tak jak w Pomoście?
michu95
Amator
Amator

Re: Cofnięcie zatwierdzenia sprawozdania

Postautor: Tomek_C » 06 kwie 2017 13:01

A po co cofać zatwierdzenie, trzeba po prostu przeliczyć ponownie - znaczy utworzyć korektę
Tomek_C
Specjalista
Specjalista

Postautor: michu95 » 06 kwie 2017 13:19

No tak, ale czasami wczytuje sprawozdanie do CAS - wyskoczy miękka walidacja (nie przekazuje), poprawiam i już robie korekte. I tak w programie moge mieć nawet więcej korekt a w rzeczywistosci przekazuje tylko jedno sprawozdanie. Dla Pomostu po coś tą możliwość dodali :D
michu95
Amator
Amator

Postautor: TheSaint » 06 kwie 2017 13:47

michu95 pisze:cofnięcia zatwierdzenia sprawozdania" mam na myśli te resortowe - tak jak w Pomoście?
a gdzie widział taka opcje Pomost Std?
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: michu95 » 06 kwie 2017 14:35

Administracja -> pakiet narzędziowy -> Cofnij zatwierdzenie sprawozdania (na samym dole przedostatnia pozycja). Nie miałem jeszcze okazji skorzystać, bo dopiero tą opcje zauważyłem niedawno.
michu95
Amator
Amator

Postautor: Łukasz W » 10 kwie 2017 13:21

TheSaint pisze:a gdzie widział taka opcje Pomost Std?

Paweł to już nie te czasy gdzie się podmieniało bazę :-D Opcja działa ale z niej nie korzystam. Nie wiem co komu przeszkadza, że sprawozdanie ma n-ty numer.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: TheSaint » 10 kwie 2017 14:09

mnie osobiście też nie. Nawet nie dojrzałem że taka opcja jest.
TheSaint
GURU
GURU

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne