Przeładowanie bazy

Jak w prosty sposób rozwiązać problem pozornie nierozwiązywalny w programie

Re: Przeładowanie bazy

Postautor: atram » 21 cze 2019 10:27

czy mógłby ktoś podeslac instrukcję w jaki sposób przeładować bazę?
Szukam podręcznika ale nie umiem znaleźć. Pliki pomocy nie chcą są pobierać z programu (zresztą aktualizacje tez nie, musze przez totall commandera)
Mam malutką bazę ok 5 GB i nigdy nie robiłam przeładowania.
atram
Ekspert
Ekspert

Postautor: Łukasz W » 21 cze 2019 13:03

Zainstaluj sobie Administratora (taki programik który jest dostępny z poziomu programu w LU), potem robisz archiwizuj, przechodzisz na drugą zakładkę i przywracasz (na wyłączonym JBossie). Możesz też napisać na HD aby Ci przesłali instrukcję. Tylko pewnie Ci prześlą instrukcję komendami ale możesz odpisać, iż prosisz o instrukcję do Administratora.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: atram » 21 cze 2019 13:11

Administratora mam tylko za bardzo nie wiem co tam wpisać i zaznaczyć, np. nazwa pliku, albo które ptaszki powinny być zaznaczone?
Na hd próbowałam, ale po zalogowaniu mam czysta strone, ani przez chrome ani przez explorera nie pokazuje sie nic

Znalazłam podręcznik do pomostu i na nim się wzorowałam i nawet poszło :)
atram
Ekspert
Ekspert

Postautor: Łukasz W » 24 cze 2019 8:25

atram pisze:Na hd próbowałam, ale po zalogowaniu mam czysta strone, ani przez chrome ani przez explorera nie pokazuje sie nic

Próbuj przez Operę, też czasem tak mam
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: nieistotny_nick » 28 cze 2019 8:47

Na Firefox bez problemów u mnie działa HelpDesk. Jak z tym przeładowaniem, zrobiłeś?
W linku instrukcja (strona 1293): Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!

Czy Wam też instrukcja SR w PDF wyświetla się niepoprawnie w miejscach polskich znaków?
nieistotny_nick
AS
AS

Poprzednia

Wróć do Administracja