Aktualizacja ulic Emp@tii

Jak w prosty sposób rozwiązać problem pozornie nierozwiązywalny w programie

Re: Aktualizacja ulic Emp@tii

Postautor: karson » 24 lip 2019 9:28

najlepsze na ten moment rozwiazaniem jest ustawienie parametru "WCZYTYWANIE WNIOSKÓW ELEKTRONICZNYCH - DOPASOWANIE DANYCH" na 4

i przy wczytywaniu wniosków analizować nazewnictwo ulic, miejscowosci i odhaczac nadpisywanie nowych nazw jezeli sie roznia w pisowni od tych co juz mamy w systemie

niestety reczna robota, ale to najlepszy moment aby kontrolowac to
karson
Omnibus
Omnibus

Postautor: TheSaint » 24 lip 2019 10:43

Bo ten problem jest prawdopodobnie nierozwiązywalny. W czasie wczytywania wniosku ulice i tak się dodają, ale dziewczyny pilnują i zmieniają na prawidłowe. Można by się pobawić parametrem z dopasowaniem ulic, ale najpierw trzeba by wyczyścić słowniki.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 24 lip 2019 11:28

karson pisze:najlepsze na ten moment rozwiazaniem jest ustawienie parametru "WCZYTYWANIE WNIOSKÓW ELEKTRONICZNYCH - DOPASOWANIE DANYCH" na 4

Ja mam tak od samego początku i wbrew opiniom nie jest to takie czasochłonne. Od razu wyskakuje okno co jest na wniosku co w systemie i osoba która widzi to dla niej raptem max. 10 sek na podjecie decyzji. Nie ma tam przecież mnóstwo informacji. Przeważnie dowód, adres (miejscowość w ulicy i odwrotnie), telefon, adres meil.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: nieistotny_nick » 24 lip 2019 13:52

Ja mam ten parametr na 2 czyli właściwie czytając opis to z ulicami jest tak samo jak w parametrze 4, a mimo to twierdzą, że nie zawsze okno w którym należy odhaczyć ptaszek na etapie wczytywania wniosku pojawia się, a jak się pojawia to niby odhaczają i wybierają poprawną ulicę.
Chyba że winny parametr "Dokładne dopasowanie ulic" który mam na NIE
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: Łukasz W » 24 lip 2019 14:00

To zmień na 4 i zobacz czy będzie lepiej
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: nieistotny_nick » 25 lip 2019 7:47

Czym skutkuje usuwanie tych ulic z poziomu słownika ulic? Bo większość dało się usunąć a tylko przy 5ciu pisze że jest używana O_Oczyli reszta w jakiś sposób trafiła do słowników systemowego jak i Emp@tii mimo, że jest nieużywana?
Na pewno dzięki temu nie muszę uzgadniać w Emp@tii nieużywanych ulic.
nieistotny_nick
AS
AS

Poprzednia

Wróć do Administracja