Migracja poczty do innego hostingodawcy

Widzi, łączy się, pinguje

Re: Migracja poczty do innego hostingodawcy

Postautor: pluti » 12 kwie 2018 10:04

Ja mam na home.pl, jak do nich napiszesz to dostaniesz gotowca na umowę o powierzeniu danych osobowych Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
z tego co mi pisali to pracują nad nową wersją zgodną z RODO.
pluti
AS
AS

Postautor: kiltna » 12 kwie 2018 10:20

Podobnie jest w zenboxie.
Robiłem ostatnio mały reaserch w związku z RODO. Mamy hosting u lokalnego hostingodawcy i przymierzam się, żeby to zmienić na jakiegoś "giganta" :D Zależało mi, żeby poczta służbowa dostępna była jedynie z urzędu, czyli po prostu z jednego adresu IP. Jak się okazuje, tylko oni dają taką możliwość. Ani home, ani nazwa tego nie umożliwiają. I z tego co mi napisali, również pracują nad dokumentacją pod RODO.
I w razie czego 10 skrzynek za darmo przenoszą ;)

PS. to nie reklama, żeby nie było :)
kiltna
Amator
Amator

Postautor: nieistotny_nick » 12 kwie 2018 11:06

Ja już zdecydowałem się na nazwa.pl wygrała pod kilkoma dla mnie istotnymi względami z home.pl
Poczta z jednego IP, czyli nie ma dostępów do webmaila? A co z punktami terenowymi, nie macie takich?
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: kiltna » 12 kwie 2018 11:32

Nie mamy takich. A w razie "W" zawsze można zestawić vpn'a.
kiltna
Amator
Amator

Postautor: nieistotny_nick » 13 kwie 2018 7:15

dla IMAP i SMTP używacie szyfrowania STARTTSL czy SSL/TLS czy bez znaczenia i z zwykłym hasłem czy z szyfrowanym. I jaka właściwie jest różnica poza większym bezpieczeństwem?
nieistotny_nick
AS
AS

Poprzednia

Wróć do Zagadnienia sieciowe