zwroty od komorników

zwroty od komorników

Postautor: RÓŻA » 11 kwie 2019 8:33

jak dzielicie w Sygnity wpłaty od jednego komornika (tak jak wam rozpisuje na KMP sprawy różnych dzieci? czy wszystko w pierwszej kolejności na odsetki)
Pierwszy raz komornik przysłał 3 wpłaty dłużnika dotyczące 3 różnych KMP (wierzycielki na niepełnoletnie dzieci pani X, pełnoletnie dziecko pani X, nowe dziecko tej samej wierzycielki na które udało się jej uzyskać alimenty od marca) ojcem dzieci jest ten sam dłużnik. Jak wprowadzacie takie zwroty w Sygnity - bo daty zwrotu do komornika są wszędzie te same. Do każdej sprawy - wybrać czego dotyczy czy najpierw zwroty z automatu ( wtedy zaliczy wszystko na najstarsze odsetki) - jak prawidłowo to wprowadzić?

Do tej pory komornik przysyłał jeden zwrot dotyczący jednego KMP i zawsze wprowadzałam zwrot automatem. przypisywał do wierzycielki? do księgowości drukowałam zestawienie ( wydruki zbiorcze filtr dany dłużnik - dochody zbiorcze - wg wpływu na konto i wtedy mam podział na budżet państwa , odsetki i dochody OWW) tylko że nie ma tam wyszczególnienia na wierzycieli np. dziecko dorosłe X, matka uprawniona na niepełnoletnie dziecko X itd.
RÓŻA
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do FA