Stypendia- realizacja na podstawie dostarczonych faktur

Re: Stypendia- realizacja na podstawie dostarczonych faktur

Postautor: blanka_k1986 » 26 sie 2015 14:18

no fajnie zmieniłam ustawienia wprowadzam fakturę nawet 2 dla różnych dzieci, ale niestety nie zawiesza mi pozostałej kwoty, a na wydryku dok. finans. pokazuje mi tylko 1 fakturę dla 1 dziecka i nie wylicza kwoty pozostałej do wypłaty :(
blanka_k1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: blanka_k1986 » 26 sie 2015 14:19

no fajnie zmieniłam ustawienia wprowadzam fakturę nawet 2 dla różnych dzieci, ale niestety nie zawiesza mi pozostałej kwoty, a na wydryku dok. finans. pokazuje mi tylko 1 fakturę dla 1 dziecka i nie wylicza kwoty pozostałej do wypłaty :(
blanka_k1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: naitsyrk85 » 26 sie 2015 14:23

Musisz coś złe robić testowaliśmy tą funkcjonalność i wszystko działa prawidłowo... zresztą nawet na zrzutach mozęsz sobie sprawdzicktóre wrzucałem
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: blanka_k1986 » 26 sie 2015 14:29

no niestety próbowałam kilka razy i nadal to samo :(, ale dzięki za chęci
blanka_k1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: naitsyrk85 » 26 sie 2015 15:24

blanka_k1986 pisze:no niestety próbowałam kilka razy i nadal to samo :(, ale dzięki za chęci

Kilka informacji istotnych dla CIebie
1. menu "Administracja" -> "Słowniki tabelaryczne" pozycję "Słownik usług i towarów", który jest wykorzystywany na dokumencie finansowym.
W słowniku można dodawać/modyfikować/usuwać tylko nowe elementy.

a listę dokumentów finansowych można wejść z menu WnioskiST->Lista dokumentów finansowych lub menu WnioskiST->Wszystkie wnioski->menu Pozostałe dane->Podgląd dokumentów finansowych.

Wydruk rozliczenia można wydrukować z okna 'Lista dokumentów finansowych' z menu Wydruki->Wydruk dokumentu finansowego.

Powiązania wypłat z pozycjami faktury dostępne jest tylko dla 2 świadczeń o kodzie:
- 571011 (stypendium szkolne w formie całkowitej lub częściowego pokrycia kosztów udziału w zajęciach edukacyjnych, w tym wyrównawczych, wykraczająca poza zajęcia realizowane w szkole w ramach planu nauczania, a także udziału w zajęciach edukacyjnych realizowana poza szkołą) i
- 571031 (stypendium szkolne w formie całkowitej lub częściowego pokrycia kosztów związanych z pobieraniem nauki poza miejscem zamieszkania)
Jeśli mają już Państwo zatwierdzone decyzje to należy je cofnąć i po zaktualizowaniu pakietu i wgraniu przekodu należy je zatwierdzić jeszcze raz.

przykłady:
1. W planie realizacji świadczenia jest 170 zł/ miesiąc, osoba przynosi
faktury na kwotę 200 zł, co należy zrobić aby w następnym miesiącu
dodało brakującą kwotę 30 zł.

Po wpisaniu faktury na kwotę 200zł, plan wypłat na decyzji zostanie podzielony w następujący sposób:
- wrzesień 170 zł do wypłaty
- paźdzernik 30 zł do wypłaty
- paźdzernik 140 zawieszona realizacja

2. Co będzie w przypadku jeżeli osoba w ciągu miesiąca przyniesie
faktury na mniejszą kwotę,np. 100 zł, przy planie 170 zł/mc

Po wpisaniu faktury na kwotę 100zł, plan wypłat na decyzji zostanie podzielony w następujący sposób:
- wrzesień 100 zł do wypłaty
- wrzesień 70 zł zawieszona realizacja

Pozycją o statusie zawieszona realizacja zostanie zmieniony status, po wprowadzeniu kolejnych faktur.
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: blanka_k1986 » 27 sie 2015 8:54

Dzięki ale obawiam się, że w programie nie ma zrobionych jakichś ustawień. Wprowadzając kolejne faktury nie blokuje pozostałej kwoty, a w wydruku dokumentu finansowego pokazuje tylko 1 fakturę i błędy w wyliczeniu pozostałej kwoty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
blanka_k1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: naitsyrk85 » 27 sie 2015 9:12

Ale on kwotę blokuje w planie wypłat a nie w tym zestawieniu gdzie wprowadzasz faktury, czyli ktoś dostał 900 zł styp
Wprowadzasz w tym miesiącu realizacje na 100, w planie wypłat zostaje do realizacji 800 zł
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: blanka_k1986 » 27 sie 2015 9:52

Niestety w planie też nie blokuje, nie ma żadnych zmian... a jaki powód mógłby być tego iż w wydruku dokumentu finansowego nie uwzględnia on wszystkich wprowadzonych faktur?
blanka_k1986
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PawełPikus » 23 lis 2015 14:41

Proszę o pomoc , chce wprowadzić faktury do programu St sygnity, porszę powiedziec krok po kroku jak mam to zrobić ? zależy mi bardzo na czasie . Z góry dziękuje
PawełPikus

Postautor: Ojciec76 » 01 lut 2018 11:44

Czy jest możliwość, aby na załączniku nr 2 znajdowały się wszystkie faktury, a nie tylko jedna?
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Poprzednia

Wróć do ST