zakończenie IPD a wyłączenia

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: rmikoda » 25 paź 2010 12:30

Z góry przepraszam jeśli temat był poruszany, ale przeszukiwałem forum i nie znalazłem.

W naszym Urzędzie byłoby bardzo mile widziane rozwiązanie w Syriuszu który by powodowało automatyczne wbicie zakończenia/przerwania IPD przy wyłączeniu osoby z ewidencji, który taki plan by miała wbity do systemu. Chciałem poznać opinie innych na ten temat i czy ewentualnie ktoś gdzieś nie słyszał o takim pomyśle?
rmikoda
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: griszka » 25 paź 2010 13:31

Zgadzam się z tym co napisałeś, tylko pytanie czy każda W/DD to automatycznie przerwanie. Osoba mogła odmówić działania, które nie było ujęte w IPD...
Dodatkowo powinno automatycznie wstawiać datę realizacji działania gdy bezrobotny zostanie skierowany na staż, i w oknie skierowania zostanie ono połączone z IPD. Oprócz tego, że w skierowaniu tworzy się połączenie to dodatkowo w IPD trzeba zmodyfikować działanie i wpisać datę ręcznie.
griszka

Re: zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: rmikoda » 28 paź 2010 9:33

urlop się skończył, więc mogę odpisać :) . Co do w/dd wydaje mi się że sprawa nie jest tak skomplikowana, bo nawet jeśli ktoś odmówił działania spoza IPD i tak w efekcie jest wyłączony co skutkuje przerwaniem IPD. Wyłączenie z tytułu podjęcia pracy (subsydiowanej lub nie) mogły by automatycznie wbijać datę zakończenia IPD. Co do automatycznej daty realizacji również jestem za.
rmikoda
Nowicjusz
Nowicjusz


Wróć do Eureka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość