zakończenie IPD a wyłączenia

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: rmikoda » 25 paź 2010 12:30

Z góry przepraszam jeśli temat był poruszany, ale przeszukiwałem forum i nie znalazłem.

W naszym Urzędzie byłoby bardzo mile widziane rozwiązanie w Syriuszu który by powodowało automatyczne wbicie zakończenia/przerwania IPD przy wyłączeniu osoby z ewidencji, który taki plan by miała wbity do systemu. Chciałem poznać opinie innych na ten temat i czy ewentualnie ktoś gdzieś nie słyszał o takim pomyśle?
rmikoda
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: griszka » 25 paź 2010 13:31

Zgadzam się z tym co napisałeś, tylko pytanie czy każda W/DD to automatycznie przerwanie. Osoba mogła odmówić działania, które nie było ujęte w IPD...
Dodatkowo powinno automatycznie wstawiać datę realizacji działania gdy bezrobotny zostanie skierowany na staż, i w oknie skierowania zostanie ono połączone z IPD. Oprócz tego, że w skierowaniu tworzy się połączenie to dodatkowo w IPD trzeba zmodyfikować działanie i wpisać datę ręcznie.
griszka

Re: zakończenie IPD a wyłączenia

Postautor: rmikoda » 28 paź 2010 9:33

urlop się skończył, więc mogę odpisać :) . Co do w/dd wydaje mi się że sprawa nie jest tak skomplikowana, bo nawet jeśli ktoś odmówił działania spoza IPD i tak w efekcie jest wyłączony co skutkuje przerwaniem IPD. Wyłączenie z tytułu podjęcia pracy (subsydiowanej lub nie) mogły by automatycznie wbijać datę zakończenia IPD. Co do automatycznej daty realizacji również jestem za.
rmikoda
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Eureka