Balonik "Skrzynka pisma do wysłania"

Co jest dobrze a co źle ....

Balonik "Skrzynka pisma do wysłania"

Postautor: Łukasz » 07 sie 2012 9:56

Czy da się ten piep... balonik wyłączyć?
Jeżeli nie to powinien być możliwy do skonfigurowania, aby dało się wyłączyć całkiem lub dla poszczególnych skrzynek.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: Balonik "Skrzynka pisma do wysłania"

Postautor: Łukasz » 07 sie 2012 10:25

Odpowiedź z HD:
"Treść rozwiązania:

Niestety, nie ma takiej mozliwości."
Więc propozycja zmiany do następnej aktualizacji:
- konfigurowanie wyskakujących baloników (lub przynajmniej możliwość ich konfigurowania.

PS. Proszę na siłę nie uszczęśliwiać użytkowników ;)
PS2. Ostatnio coś mało się dzieje w temacie propozycji do następnej aktualizacji i ewentualnego głosowania - czyżby projekt nie miał opiekuna? ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: OldBoy » 07 sie 2012 17:03

Usiedliśmy, naradziliśmy się i po burzliwym głosowaniu ostatecznie podjęto decyzję o konfiguracji BALONIKA czy tam BALONIKÓW. :-D
Co do propozycji ... :-D zmian jestem [-śmy] jak zwykle otwarci - jednak przyznam szczerze że po ostatniej dość mizernej akcji normalnie nie miałem odwagi znów pytać... :| więc zajęliśmy się kolorami i ROZMIAREM przycisków :rotfl:
Pozdrawiam

PS
Uszczęśliwianie na siłę zostało ostatecznie zakończone ! :x
OldBoy

Postautor: Łukasz » 08 sie 2012 10:59

ZEUS pisze:Usiedliśmy, naradziliśmy się i po burzliwym głosowaniu ostatecznie podjęto decyzję o konfiguracji BALONIKA czy tam BALONIKÓW. :-D
Co do propozycji ... :-D zmian jestem [-śmy] jak zwykle otwarci - jednak przyznam szczerze że po ostatniej dość mizernej akcji normalnie nie miałem odwagi znów pytać... :| więc zajęliśmy się kolorami i ROZMIAREM przycisków :rotfl:
Pozdrawiam

PS
Uszczęśliwianie na siłę zostało ostatecznie zakończone ! :x

Dzięki bardzo.
Co do propozycji zmian i ich realizacji - była jedna wielka sugestia na temat obsługi poczty email w eDOKu - zgłaszana jeszcze chyba do wersji 1.3 lub 2.0 - i do tej pory w całości nie jest zrealizowana (nie ma np. przycisku "potwierdź odebranie wiadomości", "DW", "UDW") - więc nie dziw się, że ludzie troszkę temat olali.
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: OldBoy » 09 sie 2012 17:15

Nie chcemy powielać sukcesòw MS i pisać drugiego Outlooka :) chociaż wiem że nie do końca o to chodzi. Lada chwila podwieszę listę zmian do 4.1 to mam nadzieję dyskusja powróci jak indiańskiej BOOMerang.
Pozdrawiam
OldBoy

Postautor: Łukasz » 10 sie 2012 7:28

ZEUS pisze:Nie chcemy powielać sukcesòw MS i pisać drugiego Outlooka :) chociaż wiem że nie do końca o to chodzi. Lada chwila podwieszę listę zmian do 4.1 to mam nadzieję dyskusja powróci jak indiańskiej BOOMerang.
Pozdrawiam

No to czekamy, czekamy ;)

PS. Liczę, że nie tylko ja się wypowiem w kwestii proponowanych zmian - bo w sumie to wszystkie urzędy płacą po równo ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: Łukasz » 06 lis 2012 12:53

Wczoraj zapytałem ludzi z urzędu jakie widzieliby zmiany w eDOKu ;)
Odpowiedź Pań z kancelarii - "Wyłącz te cholerne powiadomienia!!!" ;)
W weekend instalacja nowej wersji - zobaczymy jak pójdzie ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Wróć do Tak i nie tak