DEMO STYPENDIÓW W NOWEJ TECHNOLOGII

Re: DEMO STYPENDIÓW W NOWEJ TECHNOLOGII

Postautor: karson » 29 gru 2017 20:44

szablony decyzji, list wyplat, wzory podstaw i uzasadnien, parametry - widelki z kwotami - wszystko przeszlo ok ?
karson
Omnibus
Omnibus

Postautor: EJJ2000 » 31 sty 2018 21:06

podbijam pytanie, ps. trochę spóźnione kiedy można się spodziewać wdrożenia nowej technologii? czy istnieje możliwość jeszcze przejścia w stypendiach na nową technologię...
EJJ2000
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: naitsyrk85 » 01 lut 2018 10:41

Cały czas możesz przejść wystarczy że wyślesz na Hd taką prose i otrzymasz przekodowanie bazy, moment i masz ST w nowej technologii
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: andrzej k » 05 lut 2018 12:58

ja na prośbę o zmianę technologii dostałem link
http://public.sygnity.pl/sites/default/ ... ologii.pdf

ale jakoś w tym linku nie widzę jak zmienić technologię jest tylko opis zmian
co powinienem dostać z HD? jakieś przekodownie bazy tak? chyba muszę jeszcze poczekać za czymś z HD chociaż zgłoszenie mam jako rozwiązane.
andrzej k
Amator
Amator

Postautor: naitsyrk85 » 05 lut 2018 13:01

andrzej k pisze:ja na prośbę o zmianę technologii dostałem link
http://public.sygnity.pl/sites/default/ ... ologii.pdf

ale jakoś w tym linku nie widzę jak zmienić technologię jest tylko opis zmian
co powinienem dostać z HD? jakieś przekodownie bazy tak? chyba muszę jeszcze poczekać za czymś z HD chociaż zgłoszenie mam jako rozwiązane.

odrzuć rozwiązanie napisz, że prosisz o przesłanie prze-kodera umożliwiającego zmianę technologi w ST
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Prepers » 14 lut 2018 18:55

Witam. U nas jest na wspólnej bazie St śr św fa.
Decyzje w stypendiach mam wydane od września do grudnia.
Czy przejście na nową technologię ST coś może zepsuć globalnie?
Czego się ustrzec? Macie Jakieś uwagi., wskazówki?

Czy w nowej technologii stypendium działa poprawnie i można śmiało przechodzić?

Pozdrawiam
Prepers
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Prepers » 15 lut 2018 12:05

cd.

info z sygnity:

Szanowni Państwo,
W nawiązaniu do komunikatu przesłanego w dniu 9 grudnia 2017 r. dotyczącego planowanego na pierwszy kwartał 2018 roku procesu migracji wszystkich naszych Jednostek do Oprogramowania do Obsługi Stypendiów w nowej technologii, uprzejmie informujemy, że najbliższa wersja Oprogramowania oznaczona numerem 2-5.5, której dystrybucja planowana jest na dzień 15 lutego 2018r. dokona automatycznej aktualizacji modułu Stypendia (ST) do nowej technologii.

W nowej technologii wykonano zmiany ergonomiczne, poprawiające jakość i komfort pracy, co oznacza poprawę interfejsu użytkownika oraz działania samej aplikacji. Aktualizacja do nowej wersji zachowa zdefiniowane przez Państwa szablony wydruków wniosków i decyzji oraz słowniki tekstów do decyzji („Podstawy prawne”, „Uzasadnienia”, „Dodatkowe informacje”), nie mniej mogą one wymagać dodatkowego dostosowania.
Prepers
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: EJJ2000 » 15 lut 2018 23:08

Czy ktoś puścił aktualizację do 2.5.5 i czy poprawnie przeszła zmiana technologii w ST?
EJJ2000
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia

Wróć do ST