przekazanie wniosku do Urzędu wojewódzkiego

Re: przekazanie wniosku do Urzędu wojewódzkiego

Postautor: TheSaint » 16 sie 2019 8:54

trzeba wskazać jeszcze UW w zakładce koordynacja
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Hathor » 16 sie 2019 9:43

Dla sprostowania wielkopolski UW już przysłał pismo, że wnioski mają być przekierowane papierowo i elektronicznie. Mama taką sytuacje, że 13 wysłaliśmy do UW wnioski złożone tradycyjnie widać je w zakładce dokumenty wysłane ale brak jest daty wysłania i UPO i teraz mam dylematkę czy te wnioski wysłać jeszcze raz czy czekać oraz to, że przy wnioskach elektronicznych jak przeglądam załączniki podpięty jest wniosek złożony elektronicznie przy wnioskach złożonych papierowo w załącznikach nie mam podpiętego wniosku dzwoniłam do UW ale oni twierdzą, że nie mogą mi tego sprawdzić czy te wnioski są prawidłowo przekazane
Hathor
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: pixma » 23 sie 2019 10:32

tez mam tak przy 1 wniosku złozonym tradycyjnie i przekazanym elektronicznie w systemie, ze nie ma UPO choc widnieje w zakładce wysłane.

Chyba jakis blad systemu gdyż wszystkie wnioski papierowo złozone tak samo przekazywałem i przy innych jest upo i data wysyłki.

Zreszta nie przejmowałbym sie tym gdyż ten wniosek został tez wyslany papierowo to go maja.
pixma
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: madzia1234 » 27 sie 2019 9:49

A w sprawach, w których od wielu lat jest koordynacja, przekazując wniosek do UW w piśmie przewodnim pytacie znów czy zachodzi koordynacja w tej sprawie czy wysyłacie tylko według właściwości? Bo my w maju dostaliśmy pismo z UW, że w sprawach, w których ustalono, że przepisy o koordynacji mają zastosowanie, ustalenie jest dalej wiążące i nie trzeba występować z nowym zapytaniem.
madzia1234
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Hathor » 28 sie 2019 15:06

my piszemy o ustalenie nikt się nie czepiał tego do tej pory, jak to już było przy oddelegowanych my wysyłaliśmy za każdym razem wniosek z zapytaniem i wracały z odpowiedzią NIE ZACHODZI, aż tu nagle zonk i teraz oddelegowani mają decyzje wojewody
Hathor
GWIAZDA
GWIAZDA

Poprzednia

Wróć do SW "500plus"