DNS Myny

Widzi, łączy się, pinguje

DNS Myny

Postautor: Seamoor » 07 cze 2019 16:45

Adresy DNS Ministerialne się nie zmieniły ??, bo byli z T-Mobile coś tam podpięli i teraz Syriusz nie ma dostępu do brokera, aktualnie już w PUP nie pracuje wiec za bardzo nie wiem czy zmieniali jakaś konfiguracje czy cos, zostałem ściągnięty awaryjnie :-D
Seamoor
Przewodnik
Przewodnik

Re: DNS Myny

Postautor: AKucharczyk » 07 cze 2019 19:59

Seamoor pisze:Adresy DNS Ministerialne się nie zmieniły ??, bo byli z T-Mobile coś tam podpięli i teraz Syriusz nie ma dostępu do brokera, aktualnie już w PUP nie pracuje wiec za bardzo nie wiem czy zmieniali jakaś konfiguracje czy cos, zostałem ściągnięty awaryjnie :-D

Nic się nie zmieniło. Przypadkiem nie "ciągnęli" tam u Was światłowodu "ministerialnego" ? Jeśli tak to upewni mnie to żeby nie podpisywać protokołu wykonania i nie wypuszczać kolesi dopóki nie sprawdzę czy broker się na zielono świeci po zmianie łącza... a termin w harmonogramie u mnie max do 26 czerwca na wykonanie.... Tylko że kopania będą mieć dużo i zrywania kostki brukowej :D.
AKucharczyk
Mentor
Mentor

Re: DNS Myny

Postautor: Seamoor » 08 cze 2019 10:32

Właśnie ciągnęli światło i później jak już mnie nie było podpinali jakieś swoje urządzenie i jakoś parę dni po tym broker na czerwono. Na UTM brama myny mi się świeci na zielono, ale dnsy nie odpowiadają więc coś jest nie halo.
Seamoor
Przewodnik
Przewodnik

Wróć do Zagadnienia sieciowe