500+ blędnie złożony wniosek

Dla tych którzy mają pytanie a nie udało im się zarejestrować.

500+ blędnie złożony wniosek

Postautor: Ankaka1 » 11 lip 2019 12:12

Witam,
Powiedzcie mi czy istnieje mozliwość jezeli wniosek o 500+ jest zlozony elektronicznie do niewlasciwej gminy zeby strone poinformowac o przekazaniu wniosku meilowo z sygnity? Da sie gdzies wygenerowac takie zawiadomienie i prosto z sygnity to zrobić?? jak Wy zawiadamiacie strone o blednie zlozonym wniosku jezeli zostal zlozony elektronicznie?? z gory dzieki za odp
Ankaka1

Re: 500+ blędnie złożony wniosek

Postautor: TheSaint » 11 lip 2019 12:15

Ankaka1 pisze:jak Wy zawiadamiacie strone o blednie zlozonym wniosku jezeli zostal zlozony elektronicznie?? z gory dzieki za odp
wniosek elektroniczny musi mieś wpisany adres email - wystarczy wysłać informację na ten podany przez wnioskodawcę adres

PS. My przed przekazaniem upewniamy się, czy na pewno chciał złożyć u nas czy to pomyłka.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Ankaka1 » 11 lip 2019 12:18

Ale to wysyłacie bezpośrednio z sygnity? czy z urzedowego emaila?
Ankaka1

Postautor: Ankaka1 » 11 lip 2019 12:19

wlasnie chodzi mi o to czy da sie z sygnity zeby to zrobic jak najprosciej i jak najszybciej :-D
Ankaka1

Postautor: TheSaint » 11 lip 2019 12:22

Ankaka1 pisze:Ale to wysyłacie bezpośrednio z sygnity? czy z urzedowego emaila?
a co za różnica? żeby wysłać bezpośrednio z aplikacji - do usługi emailservice musi być podpięty email urzędowy
TheSaint pisze:PS. My przed przekazaniem upewniamy się, czy na pewno chciał złożyć u nas czy to pomyłka.
miałem na myśli że raczej telefonicznie
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: rafał2019 » 11 lip 2019 12:34

czy wniosek przesłany nieprawidłowo do jednostki wczytujecie do systemu czy przesyłacie od razu do innej gminy i wtedy dodajecie odpowiedz do wnioskodawcy z empatii o przekazaniu do innej gminy i otrzyma tą informacje na maila.
rafał2019

Postautor: TheSaint » 11 lip 2019 12:49

rafał2019 pisze:czy wniosek przesłany nieprawidłowo do jednostki
nie wczytujemy. Staramy się skontaktować telefonicznie i ustalić z klientem, gdzie ten wniosek ma być złożony - więc już wie. Nie informujemy dodatkowo.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: PawełR » 11 lip 2019 12:54

Tam podobno zgodnie z KPA trzeba stronę poinformować o tym gdzie poszły jego wnioski. U nas chyba też telefonicznie informują. W każdym razie ja im je przesyłam w świat do innych gmin i innych meili nie ślemy więc raczej telefonicznie to robią.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Wróć do Gościniec