Zbiór centralny - Pomost

Zbiór centralny - Pomost

Postautor: nieistotny_nick » 12 lip 2019 8:48

Cześć. W jaki sposób stworzyć przejrzysty podgląd zbioru gdy ma się dużą niezgodność (95%). W podgląd "zawartość zbioru html" nie chce mi wczytać słownika 67 i w pozycjach mam same nic nie mówiące mi liczby zamiast rodzajów zadań zleconych przez gminę.
Z kolei "zawartość zbioru - okna" jest zbyt szczegółowo podzielone na świadczenia.
nieistotny_nick
AS
AS

Re: Zbiór centralny - Pomost

Postautor: TheSaint » 12 lip 2019 9:44

na początek zrób sobie analizę zrealizowanych świadczeń - podział grupa świadczeń wg księgowości

Porównaj wyniki z RB. Jeśli będziesz miał zgodność - to nic nie wymyslisz
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: mszark » 12 lip 2019 12:13

A wczytuje wam się dzisiaj zbiór? Mi krzyczy że dane w zbiorze niepoprawne. To samo w FA.
mszark
Doctor
Doctor

Postautor: Slawek » 12 lip 2019 13:01

U nas również się nie wczytuje.
Slawek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: kierownik » 12 lip 2019 13:15

Proszę o pomoc pojawiają mi się takie błędy przy wczytywaniu do cas zbioru:

Błąd walidacji. Przesył zawiera zbiór centralny (Keso: 300404042000), który posiada błędny procent zgodności za kwartał 1. Prawidłowy procent zgodności to: 0.
Błąd walidacji. Przesył zawiera zbiór centralny (Keso: 300404042000), który posiada błędny procent zgodności za kwartał 2. Prawidłowy procent zgodności to: 47.

Pierwszy raz wżyciu coś takiego.
kierownik

Postautor: kierownik » 12 lip 2019 13:44

już ok
kierownik

Postautor: MOPSLUBAWA » 17 lip 2019 12:28

Czy np jak mam świadczenia z Projektu (zasiłek celowy) to także należy je wykazać w zbiorze Centralnym ?
MOPSLUBAWA
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Łukasz W » 17 lip 2019 12:47

Oczywiście. Jest to koszt poniesiony jako wkład własny ale z budżetu jednostki.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: MOPSLUBAWA » 17 lip 2019 13:10

Nawet jeżeli projekt jest Unijny?. Łukaszu a jeżeli nam noty obciążeniowe za piecze zastępczą (chodzi że płacimy za osoby będące w rodzinach, placówkach zastępczych też wykazujemy je w zbiorach centralnych, dodam że nie mamy modułu piecza zastępcza).?
MOPSLUBAWA
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: TheSaint » 17 lip 2019 13:24

nie
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 17 lip 2019 13:28

MOPSLUBAWA pisze:Nawet jeżeli projekt jest Unijny?.

Projekt unijny ale kasa z budżetu państwa :) Nawet jest w budżet jednostek samorządu terytorialnego (jest taka pozycja na umowie o dofinansowanie)

MOPSLUBAWA pisze:Łukaszu a jeżeli nam noty obciążeniowe za piecze zastępczą (chodzi że płacimy za osoby będące w rodzinach, placówkach zastępczych też wykazujemy je w zbiorach centralnych, dodam że nie mamy modułu piecza zastępcza).

Tak jak pisze Paweł, to nie idzie z tej ustawy.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: jolanta11 » 19 lip 2019 12:04

U mnie dzisiaj dane w ZB -są niepoprawne a u WAS
jolanta11
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Sprawozdawczość