Terminal mobilny - umowa użyczenia

Terminal mobilny - umowa użyczenia

Postautor: mopss » 12 lip 2019 9:32

Trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie odnośnie TM Ministerialnych ... okres gwarancji już dawno minął, czy teraz już można zacząć ingerować w oprogramowanie które na nich jest zainstalowane? Bo rozumiem, że jakaś wymiana baterii to oczywiście na koszt Ośrodka już teraz będzie? Czy można np. TM zwrócić do Ministerstwa?
mopss
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Terminal mobilny - umowa użyczenia

Postautor: pawel » 12 lip 2019 12:23

mopss pisze:Trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie odnośnie TM Ministerialnych ... okres gwarancji już dawno minął, czy teraz już można zacząć ingerować w oprogramowanie które na nich jest zainstalowane? Bo rozumiem, że jakaś wymiana baterii to oczywiście na koszt Ośrodka już teraz będzie? Czy można np. TM zwrócić do Ministerstwa?

Gwarancja gwarancją, ale jak sam napisałeś jest to umowa użyczenia czyli nie jesteśmy właścicielami terminali. Wydaje mi się, że ingerencja w oprogramowanie terminala bez zgody właściciela (MRPiPS) jest niezgodna z umową użyczenia (nie mam pod ręką aby zobaczyć jakie są tam zapisy)

Wydaje mi się, że jak najbardziej możesz zwrócić bo jest on użyczony a nie przekazany.
pawel
Instruktor
Instruktor

Wróć do Administracja systemem