Kolejka oczekujących na miejsce w DPS

Kolejka oczekujących na miejsce w DPS

Postautor: Tomek » 07 lis 2019 15:12

Mam prośbę, jeśli macie jakieś wzory takich wydruków, być może stosowane w obiegu papierowym u Was, to prośba o załączenie tutaj - oczywiście bez danych osobowych.
pozdrawiam i z góry dziękuję
Tomek

Re: Kolejka oczekujących na miejsce w DPS

Postautor: Tomek » 08 lis 2019 13:06

Może sprecyzuję o co mi chodzi.
Kontrole NIK dają niektórym ośrodkom wytyczne co do listy oczekujących - w załączeniu skan fragmentu przykładowych zaleceń pokontrolnych.
Chcielibyśmy aby POMOST Std wspomógł Ośrodki w tworzeniu takiego wydruku, stad prośba do Was czy ktoś ma może jakiś fajny wzór i ogólnie może ma jakieś doświadczenia w tej sprawie.
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tomek

Postautor: TheSaint » 08 lis 2019 15:14

nie wiem jak gdzie indziej, ale u nas taki spis ma koordynator, który zajmuje się DPS-ami

Na pewno nie ma w nim takie zakresu jak wskazane w powyższym wystąpieniu. Osoba oczekująca to taka, która ma wydana decyzję kierującą. Jest to zgodne oczywiście z wykazem dostępnym w Pomost Std w "Lista pobytów w domach pomocy społecznej"

Z tego wystąpienia wynika, że trzeba by trochę rozszerzyć zakres tej listy.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: gopsikgor » 12 lis 2019 8:55

ja robię na spisie spraw, w rubryce sprawa - kogo dotyczy, w rubryce od kogo wpłynęła - numer decyzji kierującej i data podjęcia oraz numer naszego zawiadomienia o wpisaniu na listę i data , w rubryce uwagi - sposób załatwienia np. rezygnacja strony, umieszczenie oraz data zdarzenia. Pozdrawiam
gopsikgor
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Jak to jest?