Produkty i usługi dla eDOK

eDOK.START

eDOK.START to specjalne wydanie naszego elektronicznego systemu obiegu dokumentów PSZ.eDOK, dostosowane do potrzeb niewielkich urzędów, które planują rozpocząć obsługę obiegu dokumentów od ograniczonego do niezbędnego minimum zakresu funkcjonalnego.

Nadzór autorski oraz licencja na Systemem Obiegu Dokumentów PSZ.eDOK (wersja 9) na 2019r.

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup licencji i utrzymanie Systemu Obiegu Dokumentów PSZ.eDOK dedykowanego dla obszaru Publicznych Służb Zatrudnienia (PSZ) tj na: - zakup bezterminowej licencji na każdą wersję PSZ.eDOK dystrybuowaną przez Wykonawcę (Sygnity SA) w 2019 r. - utrzymanie PSZ.eDOK w ‘wersji 2019’ w okresie do 31 grudnia 2019 r. Obecnie obowiązującą wersją PSZ.eDOK jest wersja 9.0. Zachęcamy również do skorzystania z oferty tych z Państwa, którzy zakupili w latach poprzednich system i chcieliby otrzymać najnowszą wersję i kontynuować współpracę.

Usługa ograniczenia wielkości bazy danych Podsystemu Obiegu Dokumentów eDOK

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się problemom z bieżącym utrzymaniem coraz większych baz danych Systemu Obiegu Dokumentów PZS.eDOK przygotowaliśmy dla Państwa usługę jej ograniczenia. Usługa polega na uruchomieniu mechanizmów pozwalających na zmianę miejsca przechowywania plików załączników. Korzyści jakie można osiągnąć uruchamiając taki mechanizm to obok zmniejszenia wielkości bazy danych to błyskawiczne tworzenie kopii zapasowych czy proste i szybkie tworzenie kopii katalogu z załącznikami. Szczegóły wykonania usługi opisuje załączona oferta. Zachęcamy do skorzystania
Subscribe to RSS - Produkty i usługi dla eDOK