06.12.2018
Oferujemy Państwu jednodniowe szkolenie, które pozwoli zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu komputerowej rejestracji operacji gospodarczych i finansowych powodujących powstanie należności Urzędu przy wykorzystaniu Oprogramowania SyriuszStd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę szczegółowo opisaną w załączonych plikach.
26.11.2018
Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem w ostatnich aktualizacjach Oprogramowania SyriuszStd szeregu istotnych zmian w module praca.gov.pl oferujemy jednodniowe szkolenie, które pozwoli Państwu uporządkować i poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi tego modułu.
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników urzędu, którzy zajmują się obsługą wniosków elektronicznych składanych w module praca.gov.pl.
Celem szkolenia jest przedstawienie zmian jakie zostały...
26.10.2018
W związku z dystrybucją do wszystkich urzędów oprogramowania SyriuszStd w wersji 2.0.45.0.A informujemy, że na serwerze FTP w katalogu "ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/Std_aktualizacje/2.0.45.0A zostały umieszczone:
  • "Instrukcja instalacji aktualizacji wersji.pdf" - instrukcja aktualizacji przyrostowej do wersji 2.0.45.0A z wersji 2.0.45.0.
  • "SyriuszSTD_20450A.zip" - procedura aktualizacji przyrostowej wersji.
  • w katalogu "dokumentacja_zmian" znajduje się...
12.10.2018

W związku z dystrybucją do wszystkich urzędów oprogramowania SyriuszStd w wersji 2.0.45.0 informujemy, że na serwerze FTP w katalogu "ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/Std_aktualizacje/2.0.45.0 zostały umieszczone:

  • "Instrukcja instalacji aktualizacji wersji.pdf" - instrukcja aktualizacji przyrostowej do wersji 2.0.45.0 z wersji 2.0.44.0*"
  • "SyriuszSTD_2045.zip" - procedura aktualizacji...
02.05.2018
Szanowni Państwo, Pragniemy zaoferować Państwu moduł Rejestracji Czasu Pracy (RCP), który pozwala na szczegółowe i proste w obsłudze zliczanie czasu pracy. Zalety jakie posiada rejestrator czasu pracy to możliwość:
1. Definiowania i rejestracji wyjść jako przerwy prywatne lub wyjścia służbowe
2. Rejestracji wyjść w czasie pracy
3. Weryfikacji przez pracowników swojej obecności i absencji
Oferowany przez nas moduł jest w pełni zintegrowany z Oprogramowaniem SyriuszStd...
12.03.2018
Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników urzędów pracy pracującym na co dzień w Oprogramowaniu SyriuszStd oferujemy dwudniowe szkolenie, które pozwoli Państwu nabyć praktycznego tworzenia i skutecznej realizacji IPD, poznać metody i narzędzia w tworzeniu IPD oraz możliwości kontroli prowadzonych IPD. Dodatkowo celem szkolenia jest profesjonalizacja realizowanych działań na zajmowanym stanowisku pracy, wzrost pewności siebie w obszarze zawodowym, lepsza organizacja pracy...
08.03.2018
Szanowni Państwo W związku z koniecznością obsługi i rozliczenia wpłat z tytułu rejestracji oświadczeń i wydawania zezwoleń na prace sezonowe cudzoziemców przez powiatowe urzędy pracy zapraszamy do udziału w zdalnym szkoleniu merytorycznym nt. „Obsługa opłat z tytułu rejestracji oświadczeń i wydania zezwoleń na Zatrudnienie cudzoziemców w Oprogramowaniu SyriuszStd” Tematyka szkolenia: 1. Rejestracja opłat z tytułu rejestracji oświadczeń i wydawania zezwoleń na prace sezonowe cudzoziemców. o...
06.03.2018
Szanowni Państwo, Jednodniowe szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników powiatowych urzędów pracy, którzy w ramach realizacji powierzonych zadań wykorzystują mechanizmy selekcji i raportów złożonych, doborów i wyszukiwania osób. W szczególności poruszane w ramach szkolenia zagadnienia dotyczyć będą zadań realizowanych przez doradców klienta, pośredników pracy, specjalistów ds. poradnictwa zawodowego i szkoleń, specjalistów ds. projektów i statystyki. Szczegóły znajdą Państwo w...
28.02.2018

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 17 kwietnia do 11 maja 2018 r. w ramach umowy nr 5/DI/WR/2017 z 28 lipca 2017 r. na „Utrzymanie i rozwój Oprogramowania SyriuszStd oraz zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych” zaplanowano realizację konsultacji grupowych, na które serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Powiatowych Urzędów Pracy.

Dla każdego Urzędu przewidziany jest jeden dzień konsultacji grupowych. W ramach umowy sfinansowane...

07.02.2018
Szanowni Państwo! W odpowiedzi na zainteresowanie usługami monitoringu pracy serwera SyriuszStd, pragniemy zaoferować Państwu kontynuację tej usługi. Możliwe jest również jej wykupienie przez urzędy, które do tej pory z niej nie korzystały. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie.