08.02.2019
W związku z dystrybucją do wszystkich urzędów oprogramowania SyriuszStd w wersji 2.0.46.1A informujemy, że na serwerze FTP w katalogu "ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/Std_aktualizacje/2.0.46.1A zostały umieszczone:
  • "Instrukcja instalacji aktualizacji wersji.pdf" - instrukcja aktualizacji przyrostowej do wersji 2.0.46.1A z wersji 2.0.46.1
  • "SyriuszSTD_20461A.zip" - procedura aktualizacji przyrostowej wersji
  • w katalogu "dokumentacja_zmian" znajduje się...
01.02.2019
W związku z wprowadzeniem w ostatnich aktualizacjach Oprogramowania SyriuszStd nowego sprawozdania IORP za rok 2018 oferujemy jednodniowe szkolenie, które pomoże Państwu wykonać sprawozdawczość statystyczną z obszaru danych kadrowych - przygotowanie danych, zasady obliczenia sprawozdań: IORP, GUS Z-03, GUS Z-05, GUS Z-06 i SZ-Koszty w Oprogramowaniu SyriuszStd.
30.01.2019
W związku z dystrybucją do wszystkich urzędów oprogramowania SyriuszStd w wersji 2.0.46.1 informujemy, że na serwerze FTP w katalogu "ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/Std_aktualizacje/2.0.46.1 zostały umieszczone:
  • ""Instrukcja instalacji aktualizacji wersji.pdf" - instrukcja aktualizacji przyrostowej do wersji 2.0.46.1 z wersji 2.0.46.0*
  • "SyriuszSTD_20461.zip" - procedura aktualizacji przyrostowej wersji
  • w katalogu "dokumentacja_zmian" znajduje się dokumentacja...
09.01.2019
W związku z dystrybucją do wszystkich urzędów oprogramowania SyriuszStd w wersji 2.0.46.0A informujemy, że na serwerze FTP w katalogu "ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/Std_aktualizacje/2.0.46.0A zostały umieszczone:
  • ""Instrukcja instalacji aktualizacji wersji.pdf" - instrukcja aktualizacji przyrostowej do wersji 2.0.46.0A z wersji 2.0.46.0
  • "SyriuszSTD_20460A.zip" - procedura aktualizacji przyrostowej wersji
  • w katalogu "dokumentacja_zmian" znajduje się...
07.01.2019
Wychodząc naprzeciw potrzebom doradców klienta oraz pośredników pracy pracującym na co dzień w Oprogramowaniu SyriuszStd oferujemy jednodniowe szkolenie, które pozwoli Państwu gruntownie poznać skuteczne sposoby wykorzystania narzędzi i funkcji do wyszukiwania i raportowania.
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników powiatowych urzędów pracy, którzy w ramach realizacji powierzonych zadań wykorzystują mechanizmy selekcji i raportów złożonych, doborów i wyszukiwania osób. W...
07.01.2019
W związku z wprowadzeniem w ostatnich aktualizacjach Oprogramowania SyriuszStd szeregu istotnych zmian w module praca.gov.pl oferujemy jednodniowe szkolenie, które pozwoli Państwu uporządkować i poszerzyć wiedzę z zakresu obsługi tego modułu.
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników urzędu, którzy zajmują się obsługą wniosków elektronicznych składanych w module praca.gov.pl.
Celem szkolenia jest przedstawienie zmian jakie zostały zaimplementowane w aplikacji wraz z ostatnimi...
07.01.2019
Szanowni Państwo! Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników urzędów pracy pracującym na co dzień w Oprogramowaniu SyriuszStd oferujemy dwudniowe szkolenie, które pozwoli Państwu nabyć praktycznego tworzenia i skutecznej realizacji IPD, poznać metody i narzędzia w tworzeniu IPD oraz możliwości kontroli prowadzonych IPD. Dodatkowo celem szkolenia jest profesjonalizacja realizowanych działań na zajmowanym stanowisku pracy, wzrost pewności siebie w obszarze zawodowym, lepsza organizacja pracy...
07.01.2019
Oferujemy Państwu jednodniowe szkolenie, które pozwoli zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu komputerowej rejestracji operacji gospodarczych i finansowych powodujących powstanie należności Urzędu przy wykorzystaniu Oprogramowania SyriuszStd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę szczegółowo opisaną w załączonych plikach.
04.01.2019
W związku z wprowadzeniem w ostatnich aktualizacjach Oprogramowania SyriuszStd nowych definicji sprawozdań finansowych na rok 2019 (MRPiPS-02, Rb-33, Plan FP) oferujemy Państwu jednodniowe szkolenie, które pozwoli zdobyć lub uaktualnić wiedzę w zakresie zasad przygotowania danych w komponencie Finanse Księgowość w celu uzyskania prawidłowych wartości w procesie obliczania sprawozdań finansowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, szczegóły znajdują się w załączonych plikach.
03.01.2019
Pragniemy zaoferować Państwu moduł Rejestracji Czasu Pracy (RCP), który pozwala na szczegółowe i proste w obsłudze zliczanie czasu pracy. Zalety jakie posiada rejestrator czasu pracy to możliwość:
1. Definiowania i rejestracji wyjść jako przerwy prywatne lub wyjścia służbowe
2. Rejestracji wyjść w czasie pracy
3. Weryfikacji przez pracowników swojej obecności i absencji
Oferowany przez nas moduł jest w pełni zintegrowany z Oprogramowaniem SyriuszStd.
Więcej...

Strony