Warsztaty szkoleniowe dla Użytkowników systemu POMOST Std

Szanowni Państwo;
Przychylając się do Państwa postulatów zapraszamy Państwa do udziału w jednodniowym szkoleniu z zakresu obsługi systemu POMOST Std. Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie warsztatów przy stanowiskach komputerowych. W trakcie szkolenia omówimy najnowsze zmiany w POMOST Std mające wpływ na ergonomię pracy.

Program szkolenia:

Warsztaty szkoleniowe - elektroniczna komunikacja pomiędzy Gminą a Wojewodą w zakresie koordynacji

Szanowni Państwo;
Wznowiliśmy cykl warsztatów szkoleniowych z zakresu elektronicznej komunikacji pomiędzy Gminą a Wojewodą w zakresie koordynacji.

W ramach szkolenia zaprezentowana zostanie obsługa elektronicznej komunikacji Organu Właściwego z Wojewodą, w tym obsługa następujących procesów:
  • Przesłanie wniosku do Wojewody
  • Przesłanie zapytania ws. koordynacji do Wojewody

Spotkania informacyjne - „Efektywne wykorzystanie Oprogramowania firmy Sygnity w Pomocy Społecznej (POMOST Std, WYWIAD Plus, MOUS)”

Szanowni Państwo;
Mamy przyjemność zaprosić dwóch przedstawicieli Państwa instytucji na spotkanie informacyjne, na którym zaprezentujemy Państwu aktualne funkcjonalności Oprogramowania autorstwa Sygnity S.A. przeznaczone dla pomocy społecznej: POMOST Std, WYWIAD Plus oraz MOUS.

Moduł Obsługi Usług Społecznych (MOUS) - to zupełnie nowe, innowacyjne Oprogramowanie ułatwiające rozliczenie posiłków, usług opiekuńczych i innych świadczeń pomocy społecznej, realizowanych w formie niepieniężnej.

Warsztaty szkoleniowe - Nowe zasady przyznawania świadczenia wychowawczego obowiązujące od 1 lipca 2019 r.

Szanowni Państwo;
Zgodnie z zapowiedzią uruchomiliśmy warsztaty dla użytkowników Oprogramowania do obsługi Świadczeń Wychowawczych realizowanych w ramach programu „Rodzina 500 plus” – nowe zasady przyznawania świadczenia wychowawczego obowiązujące od 1 lipca 2019 r.

Program szkolenia:
1. Nowe zasady przyznawania świadczenia wychowawczego:
  • brak pierwszego dziecka – świadczenie przysługuje na każde dziecko do 18 r.ż.

Spotkania informacyjne - Jak dobrze przygotować się do nowego okresu zasiłkowego

Szanowni Państwo;

Organizujemy spotkania informacyjne podczas których zaprezentujemy Państwu jak sprawnie przygotować się do nowego okresu zasiłkowego z optymalnym wykorzystaniem możliwości Oprogramowania do obsługi Świadczeń (SR/FA/SW/ST/DM/DS/DC) oraz usług zintegrowanych z tym Oprogramowaniem.

Subscribe to RSS - Szkolenia grupowe poza siedzibą Jednostki