Oferta ważna do: 
30.11.2020
UWAGA! Skrócony czas korzystania z Oprogramowania po wygaśnięciu licencji.
Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie korzystania z usługi komunikacji
z beneficjentami za pomocą SMS oraz poczty elektronicznej w roku 2020.

Usługa zintegrowana jest z Oprogramowaniem do Obsługi Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego, Świadczeń Wychowawczych, obsługi Świadczenia Dobry Start, Dodatków Mieszkaniowych i Stypendiów pracujących w nowej technologii. Oferowane rozwiązanie umożliwi Państwu informowanie beneficjentów Państwa Jednostki o określonych zdarzeniach za pomocą wiadomości SMS lub poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty i formularz zamówienia znajdą Państwo poniżej.

Zamówienia prosimy składać na dedykowanych formularzach w terminie do 31 grudnia 2019 r.
Informujemy, iż w przypadku nieprzysłania zamówienia w wyznaczonym terminie, w dniu 1 lutego 2020 roku nastąpi blokada licencji.

Zakup usługi e-mail jest możliwy w ramach zamówienia licencji na obsługę Świadczeń Wychowawczych i świadczenia Dobry Start. Chcąc zamówić wyłącznie usługę e-mail prosimy o indywidualny kontakt pod adresem: uslugi.zs@sygnity.pl

Pod adresem: http://demosr.sygnity.pl:8280/sr/ została udostępniona demonstracyjna wersja Oprogramowania do obsługi Świadczeń SR/FA/SW z funkcjonalnością komunikacji z beneficjentami za pomocą sms oraz poczty elektronicznej. Ze względów bezpieczeństwa wiadomości sms oraz wiadomości email w wersji demonstracyjnej nie są wysyłane.

Na wersji demonstracyjnej utworzyliśmy loginy o nazwach od DEMO1 do DEMO200 - bez haseł.
Dla Państwa wygody, podczas logowania, Oprogramowanie wyświetla nazwy loginów, które aktualnie nie są wykorzystane.


Zespół Sygnity S.A.