Porządki świąteczne

Uwagi, propozycje i narzekania dotyczące forum.

Porządki świąteczne

Postautor: OldBoy » 22 gru 2006 16:12

Witam
Ponieważ zbliżają się Święta czas na porządki. W związku z tym usunąłem wszystkich użytkowników którzy od momentu powstania forum czyli 01.09.2004 nie odwiedzili nas do końca roku 2005. Wyjątkiem są te osoby które zabrały udział w dyskusji.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowy Roku.
OldBoy

Postautor: graszka » 09 lis 2007 19:28

Zeusku, zbliża się kolejny czas porządków świątecznych, czy może tak znów poporządkować forum?
Po pierwsze- czy mogę poszperać i wykasować sama swoje wpisy , te wszystkie ewentualne ochy i achy :D .
no- i jeśli tak to może wszystkich zagonić do takich porządków :-D
po drugie- temat nie zawsze odzwierciedla zawartości :( , robi się mysz masz, nie zawsze pomaga wyszukiwarka
po trzecie może tak oddzielić tematy dotyczące sprzętu od tych z zakresu
pracy "wklepywaczy" wywiadów, decyzji itp.
Poza tym może zdjęcia przy wypowiedziach dać ciut mniejsze, zajmują więcej miejsca chociaż jest tam nieraz jedno zdanko czy słowo .
Pozdrówka, do świąt jeszcze trochę, więc buziaki świateczne później, trzeba jeszcze dożyć :-D .
graszka

re

Postautor: skorek » 09 lis 2007 21:41

Czyli wystarczy CIACH i dokonania człowieka oraz jego cała kariera ............ aż strach pomyśleć.
Pozdrawiam
skorek
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: Amos » 09 lis 2007 22:29

Poza tym może zdjęcia przy wypowiedziach dać ciut mniejsze
Dołącz swoje :) Może się okazać, ze 1024x728 za małe :)
Amos
AS
AS

Postautor: graszka » 09 lis 2007 23:13

:?
graszka

Postautor: Amos » 09 lis 2007 23:27

Nie ładnie nie ładnie ;) Zeusie - ustaw :? jako obrazek ;)
Amos
AS
AS

Postautor: graszka » 10 lis 2007 0:36

ładnie.Bo kto drwi z kobiecych kształtów :-D , skąd możesz wiedzieć czy moje wymiary to 1024x728 czy 728x1024 :D
graszka

Postautor: Amos » 10 lis 2007 8:21

Hihi - nie pisałem o Twoich wymiarach (nie znam ich niestety) a jedynie o wielkości zdjęcia ;). Może jednak dasz się namówić na avatarka, czy też fotę do Foto Labu, to możemy podyskutować :-)
Amos
AS
AS

Postautor: Sylwia99 » 10 lis 2007 21:43

zajmują więcej miejsca chociaż jest tam nieraz jedno zdanko czy słowo .

nie przesadzajmy :( nie jest tak źle; jednocześnie zachęcamy do zamieszczenia własnego pozdrawiam
Sylwia99
Konsultant
Konsultant

Re: Porządki świąteczne

Postautor: OldBoy » 24 gru 2013 9:50

Witajcie
Robię to co roku .... więc i tym razem trzeba trochę odświeżyć skład dyskutantów. Przewinęło się już przez to miejsce 8023 użytkowników tym razem usuwam tych którzy zapewne są już zupełnie gdzieś indziej a "nas" nie odwiedzili przez cały 2013 /odchodzący powoli/ rok.
Resztę serdecznie pozdrawiam
OldBoy

Wróć do Organizacja forum