Goście i niezalogowani

Uwagi, propozycje i narzekania dotyczące forum.

Goście i niezalogowani

Postautor: OldBoy » 21 cze 2012 8:43

.... mogą teraz czytać prawie wszystko i do woli ciszyć się swoją anonimowością :-D. Ciut gorzej jest z załącznikami bo nie wszędzie i nie wszystko mogą pobierać.
Pisać natomiast mogą tylko w "Gościńcu" - nie widzą też żadnych informacji o użytkownikach [łącznie ze zdjęciami].
Zablokowana jest również wyszukiwarka ze względu na masę "niechcianych" oglądaczy i szperaczy głównie z innych krajów.
Pozdrawiam
OldBoy

Re: Goście i niezalogowani

Postautor: OldBoy » 04 wrz 2012 8:55

Dalej liberalizuję zasady - goście mogą pisać bez potwierdzenia czyli bez wpisywania literek z mało czytelnego obrazka - jest to na razie faza próbna...
OldBoy

Postautor: anian76 » 14 wrz 2012 11:05

Od dłuższego czasu przeglądam forum bez logowania i coś się skiepściło dla takich czytaczy przeglądaczy jak ja. Obrazki, które załączam powinny to wyjaśnić bardziej niż słowa:
forum_3.JPG

forum_2.JPG

forum_1.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: anian76 » 14 wrz 2012 11:08

forum_4.JPG

Jeśli dałoby się to poprawić to bardzo o to proszę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: TheSaint » 16 wrz 2012 22:20

anian76 pisze:Od dłuższego czasu przeglądam forum bez logowania
a to niby paczemu?
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: anian76 » 21 wrz 2012 12:24

Po pierwsze:
TheSaint pisze:a to niby paczemu?

Cytując pewnego znanego polityka: "...nu kak eta, kak eta, kak..." :fiufiu: :rotfl:
Nie ma Paweł logicznego wyjaśnienia i jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Może po prostu "cyt, iskiereczka zgasła"... No i przecież nie jest tak, że w ogóle się nie pojawiam - czasem mi się zdarza napisanie jakiegoś posta albo i dwóch... Ale - dziękuję Ci za zainteresowanie :nono:

Po drugie:
Dziękuję za dokonanie zmian, które zdecydowanie poprawiły komfort przeglądania forum - to miłe i cieszy, że ktoś uwzględnił moją prośbę i zadbał o podobnych mnie przeglądaczy-czytaczy. Dziękuję :nono:
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Wróć do Organizacja forum