Dlczego nie widzę ?

Uwagi, propozycje i narzekania dotyczące forum.

Dlczego nie widzę ?

Postautor: OldBoy » 25 paź 2012 7:42

... dość popularne pytanie więc zamieszczam odpowiedź tutaj bo nie wszyscy zauważyli komunikat u góry :-D - czerwony jest słabo widoczny hmm albo literki za małe sam już nie wiem :???: [spokojnie już go nie ma]
Jest pytanie jest i rozwiązanie :x
Celem zwiększenia komfortu pracy został zmieniony system uprawnień do forów. Aby zobaczyć działy tylko ze swojego obszaru należy się zapisać do jednej z dwóch grup - OPS lub PSZ. Grupa OPS jest otwarta dla wszystkich bez mojego potwierdzenia. Do grupy PSZ dopisuję sam jeżeli człek skądś [poza POLSKĄ] pochodzi - innymi słowy potrafi się zlokalizować na mapie.
Jest też grupa informatyków PUP - nazwa mówi raczej sama za siebie - członkostwo podlega jednak rygorystycznym regułom :roll: - jedną z podstawowych jest autoprezentacja wizualna [można tego dokonać w profilu lub w poddziale 'Avatar'y] - czasami - jak dziwnym trafem kogoś nie znam - pytam o bliższe szczegóły.
Pozdrawiam
OldBoy

Re: Dlczego nie widzę ?

Postautor: barthek » 06 gru 2012 10:03

Witam. Proszę o dopisanie mnie do grupy umożliwiającej odpowiadanie na posty o ile to możliwe.
barthek
Amator
Amator

Re: Dlczego nie widzę ?

Postautor: Łukasz W » 06 gru 2012 12:29

Zapisujesz sie sam wchodząc w swój profil i ustawiając odpowiednią grupę
Łukasz W
GURU
GURU

Wróć do Organizacja forum