KMF - ważne - koniecznie przeczytaj

Uwagi, propozycje i narzekania dotyczące forum.

Re: KMF - ważne - koniecznie przeczytaj

Postautor: Hathor » 20 sie 2009 15:08

a co to jest KMF :idea:
Hathor
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz » 20 sie 2009 15:11

Kodeks Młodego Forumowicza ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: OldBoy » 02 wrz 2009 16:38

Lekko zmodyfikowałem więc DOBRZE radzę się zapoznać ponownie :-D
Pozdrawiam
OldBoy

Postautor: Hathor » 02 wrz 2009 22:28

melduję, że przeczytałam KMF :D
Hathor
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: anian76 » 03 wrz 2009 8:20

Gdyby wszystkie nasze kodeksy były takie ... fajne, życie byłoby o wiele wiele prostsze.
anian76
Przewodnik
Przewodnik

Postautor: OldBoy » 20 paź 2009 7:54

Nasunęła mi się jeszcze jedna rada odnośnie nicków - chyba nie do końca dobrym pomysłem jest lansowanie się jako cała miejscowość lub Urząd - no niby można ale co zrobi kolega obok z pokoju ??? Będzie mu pewnie przykro może nawet będzie :cry: jak ktoś się nazwie PUP Malinowo a on z tej samej instytucji a niech tak jeszcze jest wyższy stopniem - problemy :-? . Chyba że macie po prostu przedstawicieli lokalnych i nazwanie się Wielkopolska jest OK.
Pozdrawiam
OldBoy

Postautor: OldBoy » 26 sty 2010 18:01

Nowe spostrzeżenia i sugestie dla Szanownego Grona
1. dodaj dziś swój wizerunek [z maniakalnym wręcz uporem drążę temat] - przeszkadza Ci piękna twarz koleżanki z okolicy :nono: możesz wyłączyć w profilu wyświetlanie tych cudownych obrazeczków które niektórym wydłużają znacząco listling topicu - dla niezarejestrowanych/niezalogowanych zostały wyłączone domyślnie avatary i wyświetlanie podpisów :cry:
2. masz długi żarcik lub wydruk 10 stron ciekawego kodu php zastosuj guziczek spoiler lub scroll podczas pisania posta - świetnie działa sprawdzałem ostatnio :eek:
3. chcesz sobie coś dopisać do ostatniego posta np. swój numer konta bankowego [a nuż ktoś coś przeleje :-P ] zastosuj nieziemski guziczek edit - nie postuj 5 razy jedno pod drugim - niby fajne ale taka piramida niektórych drażni :-|
4. Bezpośrednio po przeczytaniu tego postu sprawdź gdzie tak na prawdę pracujesz [OPS/PUP/inne w profilu] - niektórzy z nerwów pozapominali albo sobie marzą na jawie :idea:
5. Zlokalizuj w ZUMI miejsce w którym się znajdujesz/pracujesz/z którego postujesz [Polska to piękny kraj :x ] i wprowadź w profilu

PS
Za dwa ostatnie punkty przysługują punkty ;-) [-ujemne w postaci rozmowy dywanowej i/lub uwagi krytycznej]
OldBoy

Postautor: Amos » 26 sty 2010 19:16

1. dodaj dziś swój wizerunek [z maniakalnym wręcz uporem drażę temat]
Daj dobry przykład i sam dodaj awatara. Podobno przykład powinien płynąć z góry :fiufiu:
Amos
AS
AS

Postautor: Marco » 26 sty 2010 19:40

ZEUS pisze:Nowe spostrzeżenia i sugestie dla Szanownego Grona
1. dodaj dziś swój wizerunek [z maniakalnym wręcz uporem drażę temat] - przeszkadza Ci piękna twarz koleżanki z okolicy :nono: możesz wyłączyć w profilu wyświetlanie tych cudownych obrazeczków które niektórym wydłużają znacząco listling topicu - dla niezarejestrowanych/niezalogowanych zostały wyłączone domyślnie avatary i wyświetlanie podpisów :cry:

profil:
Panel użyszkodnika pisze:Avatary zostały zablokowane.

Melduję, że nie mogę wykonać polecenia (a już nawet jakieś foto znalazłem (do dowodu :oops: ), chciałbym inne, ale jestem na nim jakiś taki niewyraźny niestety :fiufiu: )

ZEUS pisze:3. chcesz sobie coś dopisać do ostatniego posta np. swój numer konta bankowego [a nuż ktoś coś przeleje :-P ] zastosuj nieziemski guziczek edit - nie postuj 5 razy jedno pod drugim - niby fajne ale taka piramida niektórych drażni :-|

Zabij, złamałem powyższy punkt. :ups:
Tylko... jak zasygnalizować w takim wypadku coś nowego?? Przez edit nie wyświetli się na liście tematów, że coś nowego się pojawiło w danym temacie, baa, jeśli się nie mylę, to i nawet nie będzie pokazana data edycji, tylko postu.
Marco
Omnibus
Omnibus

Postautor: Amos » 26 sty 2010 22:58

Dodanie daty edycji to chyba tylko wtedy, jak ktoś już coś napisze po Twoim poście. A co do wyróżnienia - to fakt jeśli edytujesz starego, to nie zmieni się.
Amos
AS
AS

Postautor: OldBoy » 27 sty 2010 9:11

Marco pisze:Melduję, że nie mogę wykonać polecenia (a już nawet jakieś foto znalazłem (do dowodu :oops: ),

Marco możesz dodać swoją dowodówkę tutaj - czarno białe teraz w modzie :-D
Obsługę indywidualną musiałem wyłączyć bo nie nadążałem z cenzurą :-x
Pozdrawiam
OldBoy

Postautor: Łukasz W » 28 sty 2010 10:35

Marco pisze:Tylko... jak zasygnalizować w takim wypadku coś nowego?? Przez edit nie wyświetli się na liście tematów, że coś nowego się pojawiło w danym temacie, baa, jeśli się nie mylę, to i nawet nie będzie pokazana data edycji, tylko postu.

Zasygnalizuj w poście że umyślnie podniosłeś posta aby było go widać :) Wtedy nikt Ci głowy nie urwie za bezmyślne powielanie swoich postów :) Albo poproś kogoś o podniesienie ;]
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Marco » 24 maja 2010 7:16

Łukasz W pisze:Zasygnalizuj w poście że umyślnie podniosłeś posta aby było go widać :)

Tak też zrobiłem, a nawet pierwsze słowo, to było >> Sorx, że dwa posty pod rząd...<<

żeby jeszcze można było swoje posty kasować, to by można pierwszego zacytować, a później go skasować.

@ZEUS: thx za wstawienie avatar'a
Marco
Omnibus
Omnibus

Postautor: pgemza » 02 cze 2010 15:00

Hmm pozwoliłem sobie przejrzeć wszystkie posty małgorzaty i nie znalazłem powodu dlaczego ma 1 ostrzeżenie.
Ogólnie to przydałby się wypunktowany regulamin za co można dostać żółtą kartkę.
No chyba, że chodzi o tą bardzo dobrą firmę szkoleniową. Ale ja sam jestem profesjonalistą. No niedługo będę ekspertem.
pgemza
Omnibus
Omnibus

Postautor: OldBoy » 04 cze 2010 8:19

Hmm kolega analityk widzę ... :-D
To że Ty nie znalazłeś to jeszcze niewiele znaczy :idea: - koleżanka jak i wszyscy pozostali którym się przytrafiło są informowani więc wiedzą o co chodzi - nie bądźmy aż tak otwarci :wink:
A co do listy zastrzeżonych zachowań czyli swoistego regulaminu [brzydkie to słowo nie podoba mi się] to wedle życzenia zaraz powstanie.
Pozdrawiam
OldBoy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja forum