Strona internetowa MOUS

Re: Strona internetowa MOUS

Postautor: TheSaint » 29 paź 2019 11:36

Tomek pisze: można tak ustawić Użytkownika MOUS, żeby widział tylko siebie, wówczas po wyborze przycisku "Wskaż opiekuna" nie pojawia mu się okno do wyboru opiekuna, tylko od razu przypisuje się on sam do terminu usług. Także nie zobaczy wtedy urlopów ani nieobecności innych opiekunów.

W firmie, która ma ileś tych opiekunek - na pewno jest osoba która nimi zarządza i ustawia harmonogramy. Tak naprawdę ona nie musi wiedzieć czy opiekunka jest na zwolnieniu lekarskim, urlopie czy czymkolwiek bądź - to jest sprawa kadr. Dla niej ważne jest czy opiekunka jest czy jej nie ma.

chyba należałoby to uprościć do zwykłej nieobecności - bo inaczej zaczynamy wchodzić w system kadrowo - płacowy, a chyba nie o to nam chodzi.
TheSaint
GURU
GURU

Re: Strona internetowa MOUS

Postautor: Tomek » 30 paź 2019 12:56

Dziękuję za Wasze uwagi.
Po ich uwzględnieniu dodaliśmy przycisk "Ustaw jako nieobecność" i będzie to widoczne jako nieobecność bez podania powodu. W związku z tym, jeśli osoba obsługująca MOUS w swojej instytucji będzie chciała / miała pozwolenie na rejestrację takich danych, to będzie używać przycisków Ustaw jako urlop / Ustaw jako zwolnienie lekarskie, a jeśli nie, to tylko z tego nowego przycisku.
pozdrawiam
Tomek

Re: Strona internetowa MOUS

Postautor: TheSaint » 30 paź 2019 12:57

wilk syty i owca cała :-o
TheSaint
GURU
GURU

Poprzednia

Wróć do Jak to jest?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron