4 grudnia zapiszcie sobie w kalendarzu :)

4 grudnia zapiszcie sobie w kalendarzu :)

Postautor: Tomek » 15 lis 2019 11:35

Rok temu, przed ukazaniem się wersji 3-18.0, podsumowującej rok 2018 w Pomoście, pokazywaliśmy Wam kolejno istotne nowości, które przyniosły Wam wiele satysfakcji i zadowolenia z posiadanego oprogramowania.
viewtopic.php?f=102&t=24857
viewtopic.php?f=102&t=24859
viewtopic.php?f=102&t=24877

W tym roku będziemy kontynuować tę tradycję.

4 grudnia 2019 roku udostępnimy Wam nowe możliwości oprogramowania, które będą odpowiedzią na Wasze oczekiwania, zebrane m.in. podczas tegorocznych spotkań we wszystkich województwach.

Już dziś o 12:00 zapraszam tutaj, udostępnimy opis pierwszej z nowych możliwości oprogramowania.
pozdrawiam
Tomek

Re: 4 grudnia zapiszcie sobie w kalendarzu :)

Postautor: naitsyrk85 » 15 lis 2019 11:44

podoba mi sie takie podejście :) dziękujemy że słuchacie tego co ośrodki potrzebują, niezależnie co to będzie...
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Tomek » 15 lis 2019 12:59

W załączeniu opis pierwszej nowej funkcjonalności w Pomoście 3-23.0, planowanym na 4 grudnia 2019 roku.
c.d.n.
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tomek

Postautor: Ojciec76 » 15 lis 2019 14:14

Podoba mi się to
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Postautor: JacekD » 19 lis 2019 5:51

Nie wiem jak inni, ale ja mam oczekiwanie takie, żeby w końcu pozbyć się starej, dziurawej Javy. Jakieś prognozy?
JacekD
Amator
Amator

Postautor: Łukasz W » 19 lis 2019 9:35

Tomek :-o
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: MarcinD » 19 lis 2019 12:21

Ja to bym poprosił nowego firebirda, bo pasowałoby przejść na Centosa 7 :)
MarcinD
AS
AS

Postautor: Tomek » 19 lis 2019 12:43

MarcinD pisze:Ja to bym poprosił nowego firebirda, bo pasowałoby przejść na Centosa 7 :)

Proponowałbym w tym wątku odnosić się do planowanych nowych funkcjonalności, a te sprawy techniczne w osobnym wątku, który macie wszyscy pełną swobodę tworzyć, w ten sposób będzie porządek i ktoś zainteresowany konkretnym tematem nie będzie miał w jednym wątku wszystkiego.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: MarcinD » 19 lis 2019 13:44

A tak jakoś dołączyłem się do JackaD... Przepraszam. Można pokasować posty.
MarcinD
AS
AS

Postautor: Tomek » 22 lis 2019 16:57

Minął tydzień, czas na kolejną garść informacji o nowościach planowanych na 4 grudnia, będących odpowiedzią na Wasze oczekiwania.
Zapraszam do lektury i pozdrawiam
c.d.n.
Tomek

Postautor: JacekD » 23 lis 2019 8:31

MarcinD pisze:A tak jakoś dołączyłem się do JackaD... Przepraszam. Można pokasować posty.

Można, można... żeby nie zaśmiecać. Protestów nie wniesiemy :)
JacekD
Amator
Amator

Postautor: TheSaint » 29 lis 2019 15:20

mam przyjemność testować nową wersję - nawet na rzeczywistym przypadku sprzed 2 tygodni.

Przypadek:
wniosek o zasiłek stały z 9 września, orzeczenie z 10 października - stopień znaczny, ustalony stopień od 12.09.2019
na tej podstawie - przyznanie stałego od 12 września 2019 r.

Na podstawie wywiadu - okazuje się, że w sierpniu skład rodziny był inny niż we wrześniu

trzeba było wydać 2 decyzje - od 12 września przyznanie (sytuacja z sierpnia) i od 1 października tą decyzję trzeba było zmienić (sytuacja z września - inny skład, inne dochody)

teraz można zrobić to samo jedną decyzją. W planie pomocy możemy określić inny skład rodziny niż jest w wywiadzie (na zasadzie że możemy kogoś nie wliczać do składu rodziny). W moim przypadku - w sierpniu była jedna osoba mniej.

System prawidłowo przyznał świadczenie.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: pszczuka » 30 lis 2019 23:59

Tylko w uzasadnieniu trzeba to dokładnie opisać;-)
pszczuka
Omnibus
Omnibus

Postautor: Tomek » 02 gru 2019 12:17

Pełny opis zmian w wersji 3-23.0 POMOST Std, planowanej na 4 grudnia.
Po za tym, o czym już wcześniej pisaliśmy, jest tutaj o sprawozdawczości, sumach kontrolnych list wypłat, automatycznym odbiorze poczty Emp@tii oraz współpracy z oprogramowaniem MOUS 2.0.
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Tomek

Postautor: Paw75 » 04 gru 2019 10:29

Panie Tomku a ma Pan listę które banki korzystają z sum kontrolnych (interesuje mnie Getin Bank) i kiedy taka funkcjonalność pojawi się w świadczeniach rodzinnych?
Paw75
Ekspert
Ekspert

Następna

Wróć do Jak to jest?