usuwanie dokumentów błędnych

usuwanie dokumentów błędnych

Postautor: littleone » 12 maja 2016 12:06

Gdzie mogę znaleźć : główne okno systemu -> dokumenty przeznaczone do usunięcia :(
littleone
Amator
Amator

Re: usuwanie dokumentów błędnych

Postautor: Tomek » 12 maja 2016 13:08

Trzeba sobie ustawić uprawnienia do niego.
Tomek

Postautor: littleone » 12 maja 2016 13:50

Uprawnienia są. Nie widzimy natomiast w menu głównym to wyboru "Dokumenty przeznaczone do usunięcia", żeby tą czynność wykonać.
littleone
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 12 maja 2016 13:56

W drzewku funkcji, ostatnia pozycja w dokumentach.
Tomek

Postautor: littleone » 12 maja 2016 13:59

Faktycznie ale w aplikacji pomoc społeczna ale w aplikacji piecza zastępcza nie ma i co teraz?
littleone
Amator
Amator

Postautor: naitsyrk85 » 07 cze 2017 13:37

Co sądzicie o jakiejś dodatkowej opcji oznaczenia dokumentów, które zostały przeznaczone do usunięcia? Np oznaczenie innym kolorem, tak aby po wejściu w dane okno od razu takie dokumenty rzucały się w oczy?

U mnie tak naprawdę do okna potwierdzania dostęp mają tylko 3 osoby, i one tylko potwierdzają usuniecie, a fizycznie dokument usuwać ma pracownik, który zlecił takie usunięcie, tak aby w dzienniku zdarzeń to właśnie ta osoba widnieją jako osoba usuwająca. Oczywiście myślę że taka opcja powinna być do uruchomienia parametrem a nei jako przymus, wtedy podobną funkcjonalność można by zastosować w SR, gdzie nie ma nawet okna szczegółów jak jest w pomoście.
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 07 cze 2017 15:19

wery gut pomysła
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 16 cze 2017 23:24

Niestety sygnity tego zgłoszenia nie weźmie do realizacji, podejrzewam, ze więcej OPS musiałby to zgłosić... więc zachęcam
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Wróć do Wsparcie Rodziny i Piecza zastępcza