Badanie kwestionariuszowe przedsiębiorstw

Re: Badanie kwestionariuszowe przedsiębiorstw

Postautor: furek » 27 wrz 2016 11:40

A jak Wam w tym roku idzie badanie kwestionariuszowe? Próba jest chyba nieco lepszej jakości niż w zeszłym roku - nie zapeszając - mniej nieaktualnych danych, nieistniejących działalności.
Do kiedy to badanie trzeba zakończyć? W zeszłym roku był koniec października, w tym coś piszą o wrześniu - a u nas dopiero 20% zrobione...
furek
Amator
Amator

Postautor: KamilT » 28 wrz 2016 14:49

furek pisze:A jak Wam w tym roku idzie badanie kwestionariuszowe? Próba jest chyba nieco lepszej jakości niż w zeszłym roku - nie zapeszając - mniej nieaktualnych danych, nieistniejących działalności.
Do kiedy to badanie trzeba zakończyć? W zeszłym roku był koniec października, w tym coś piszą o wrześniu - a u nas dopiero 20% zrobione...

U nas już jest wypełnione i zakończone. Z tego co wiem to chyba do końca września i podobno jeszcze coś ma się zmienić (szczegółów nie znam). To badanie mamy jakoś wysłać czy samo się do nich harmonogramem wyśle?
KamilT
Omnibus
Omnibus

Postautor: Trec81 » 03 paź 2016 8:23

Dzwoniłem do ministerstwa i podobno nie ma ścisłego terminu. Może być tak jak w zeszłym roku - czyli do końca października.
Trec81
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Rafał:) » 04 paź 2016 9:48

KamilT pisze:U nas już jest wypełnione i zakończone. Z tego co wiem to chyba do końca września i podobno jeszcze coś ma się zmienić (szczegółów nie znam). To badanie mamy jakoś wysłać czy samo się do nich harmonogramem wyśle?

No właśnie chyba sami sobie pobiorą wyniki tego badania bez naszego udziału?
Rafał:)
Mentor
Mentor

Postautor: szalej » 19 wrz 2017 14:02

Jak zankietować gimnazja, które zostały zlikwidowane w tym roku? Co z pytaniem o prognozowane zatrudnienie?
szalej
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia

Wróć do Badanie przedsiębiorstw