Wyszukiwarka e-mail oraz tel

Wyszukiwarka e-mail oraz tel

Postautor: naitsyrk85 » 26 sie 2019 16:18

Czy nie sądzicie, że przydała by się opcja kolumny lub pozycji w filtrze dotyczącej e-mail i tel. na oknach osoby oraz wniosków?

Te dane teraz są na tyle istotne, że często po tym wyszukuje sie klienta. oczywiscie Sygnity uważa, że można sobie wyciągać za każdym razem pełen raport, generować do exela i tam wyszukiwać, ale czy to normalne?
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Re: Wyszukiwarka e-mail oraz tel

Postautor: Ojciec76 » 27 sie 2019 7:39

Po co??
Że niby pamiętasz e-mail do człowieka, a nie pamiętasz jego nazwiska i wg e-maila będziesz szukać?
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Postautor: naitsyrk85 » 27 sie 2019 7:52

Ojciec76 pisze:Po co??
Że niby pamiętasz e-mail do człowieka, a nie pamiętasz jego nazwiska i wg e-maila będziesz szukać?

Chodzi o odbijające sei e-maile, zeby potym szybko weryfikować, danego delikwenta i sprawdzić, czy czasami pracownik nie klepnął złego adresu

Druga ocpja to wspaniali klienci, którzy często wysyłają e-mail, ze np. podali złe dane we wniosku, a jako kontakt i namiary podają tyle- e-mail :)
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: MarcinD » 27 sie 2019 8:20

Pomijając już wiarygodność takiego "wniosku elektronicznego", to bez podpisu co najwyżej zapytanie o informację publiczną można bezpiecznie przyjąć albo spam.
MarcinD
AS
AS

Postautor: naitsyrk85 » 27 sie 2019 8:25

MarcinD pisze:Pomijając już wiarygodność takiego "wniosku elektronicznego", to bez podpisu co najwyżej zapytanie o informację publiczną można bezpiecznie przyjąć albo spam.

Tu nie chodzi o wnioski elektroniczne, tylko o to ze my wysyłamy informacje przecież e-maile, i często są z tym problemy, a w systemie nie wyszukasz normalnie osoby po e-mailu lub tel. Trzeba wykonać pełen raport z systemu wygenerować do exela. I tam przeszukac
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: MarcinD » 27 sie 2019 8:58

Chodziło mi o "druga sprawę" z Twojego posta.
Wyszukać zawsze można w poczcie albo gdzieś tam.
Niemniej nie neguje pomysłu, bo skoro dane są, to warto moc z nich skorzystać.
MarcinD
AS
AS

Postautor: TheSaint » 28 sie 2019 7:45

naitsyrk85 pisze:zeby potym szybko weryfikować, danego delikwenta i sprawdzić, czy czasami pracownik nie klepnął złego adresu
w rejestrze powiadomień można sobie wyszukać
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 28 sie 2019 8:19

Tylko włąsnei z tym jest problem, bo mamy problemy i nei wszystkie e-maile są wysyłane, co zreszta jest zgłoszone do Sygnity i często nie ma takiej pocyzji
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 28 sie 2019 8:30

naitsyrk85 pisze:Chodzi o odbijające sei e-maile

naitsyrk85 pisze:nei wszystkie e-maile są wysyłane

jednak skoro odbija - to znaczy że był wysłany - chyba że chodzi Ci o to, że nie zapisuje się w rejestrze powiadomień (nie spotkałem się z taką opcją)

Przecież w wiadomości o niedostarczeniu maila masz podaną przyczynę
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 29 sie 2019 7:52

Wczoraj akurat była mi takla opcja potrzebna i niestety, nie znalazłem jej w filtrze :) Także jestem za.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 29 sie 2019 8:05

No mi juz kilka razy, na chwile obecna trzeba robic raport całego okresu z listy wniosków, lub z listy osób, i tam zaznaczyć e-mail i tel i tam sie wyciągnie, zgłosiłem jednak żeby taka opcja była w filtrze, a na liscie osób dodałbym dodatkowe 2 kolumny( zreszta dla mnie na liście osób, powinna być większa ilsoć kolumn, modyfikowalna w ustawieniach tego okna) tylko oczywiście Sygnity uważa że jest to niepotrzebne :) jak przy większości zgłoszeń :0
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Wróć do SW "500plus"