Raport z decyzji zatwierdzonych z SW

Raport z decyzji zatwierdzonych z SW

Postautor: bigfoot » 23 wrz 2019 23:31

Witam wszystkich
Czy jest jakiś gotowy raport - lista decyzji bez danych osobowych z 500+ w okresie daty do daty (potrzebuję od 01.07.2018 do 20.06.2019 oraz za okres od 01.07.209 do dnia dzisiejszego) na pierwsze dziecko, na drugie dziecko i kolejne?
pozdrawiam Maciek
bigfoot
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Raport z decyzji zatwierdzonych z SW

Postautor: świadczenie500+ » 30 wrz 2019 7:52

dołączam się do pytania. Teraz jest to potrzebne do sprawozdania i musimy podać liczbę dzieci, które mają przyznanie od 1lipca
świadczenie500+
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PawełR » 30 wrz 2019 11:38

Ma ktoś pomysł na te dane :

Punkt 3.1 liczba dzieci na które PO RAZ PIERWSZY przyznano uprawnienia do świadczenia wychowawczego od 1 lipca 2019 (do dnia 30 czerwca 2019r. nie były uprawnione do świadczenia)
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 30 wrz 2019 11:46

Teraz pytanie co autor miał na myśli? Po raz pierwszy w ogóle, czy nie miały w poprzednim okresie zasiłkowym?
Jeśli to pierwsze to nie wiem czy bez jakiegoś specjalnego raportu się obędzie.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: PawełR » 30 wrz 2019 12:02

Ja na szybkiego pi razy oko od punktu 3 (czyli aktualnych wszystkich dzieci ze świadczeniami ) odjąłem wszystkie dzieci które znalazły się w czerwcu na listach (a konkretnie świadczenia wyliczone po podzieleniu kwoty z list przez 500) Czyli wyliczyłem o ile więcej mam teraz dzieci w stosunku do wypłat w czerwcu. I tak 2290-1513=777 można uznać że mniej więcej sa to te nowe dzieci które korzystają pierwszy raz
Po raz pierwszy w ogóle, czy nie miały w poprzednim okresie zasiłkowym?

skoro napisał drukowanymi PO RAZ PIERWSZY no to chyba po raz pierwszy
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 30 wrz 2019 13:18

No to twój wynik o kant d.. można rozbić, bo nie wiesz ile z tych dzieci miało przyznane w pierwszym okresie zasiłkowym
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: PawełR » 30 wrz 2019 13:21

No to twój wynik o kant d.. można rozbić, bo nie wiesz ile z tych dzieci miało przyznane w pierwszym okresie zasiłkowym

a kiedy to i w jakim przypadku dziecko miało by przyznane w 1 okresie a nie miało by w czerwcu tego roku? i teraz ponownie by dostało ? I ile może być takich przypadków ?
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 30 wrz 2019 13:47

jednak autor miał tu raczej na myśli dzieci, które nie miały przyznanego świadczenia w poprzednim okresie zasiłkowym, więc sposób PawełR jest w przybliżeniu dobry.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Bajgel » 01 paź 2019 7:38

Ja zrobiłam to tak: analiza świadczeniobiorców, za okres od 2019-07-01 do 2019-09-30, przejrzałam to i w miarę wychodzi
Bajgel
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PawełR » 01 paź 2019 7:41

Ja zrobiłam to tak: analiza świadczeniobiorców, za okres od 2019-07-01 do 2019-09-30, przejrzałam to i w miarę wychodzi
a jakieś konkrety? bo ta analiza obejmuje wszystkich świadczeniobiorców z danego okresu a przecież chodzi nam o wyłapanie tylko nowych dzieci na które nigdy nie było jeszcze wcześniej świadczeń.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Bajgel » 01 paź 2019 10:12

obsługa sprawozdań - analiza świadczeniobiorców - wybrane podziały: okres zasiłkowy i rodzaj świadczenia, wykonaj raport ze szczegółami, klikasz w liczbę świadczeń i rozwija się lista dzieci, ja sprawdziłam kilkoro dzieci i było ok
Bajgel
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: magda » 01 paź 2019 10:23

Punkt 3.1 Liczba dzieci PO RAZ PIERWSZY ...

Nie jestem w stanie tego wyłuskać

:???: HELP
magda
Specjalista
Specjalista

Postautor: PawełR » 01 paź 2019 10:25

obsługa sprawozdań - analiza świadczeniobiorców - wybrane podziały: okres zasiłkowy i rodzaj świadczenia, wykonaj raport ze szczegółami, klikasz w liczbę świadczeń i rozwija się lista dzieci, ja sprawdziłam kilkoro dzieci i było ok

Rozumiem że te " nowe dzieci " to ci świadczeniobiorcy z nowego okresu zasiłkowego?
Punkt 3.1 Liczba dzieci PO RAZ PIERWSZY ...

Nie jestem w stanie tego wyłuskać

Przeczytaj ten temat. Cały czas o tym piszemy.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: magda » 01 paź 2019 10:46

Dzieki... punkt 3 minus świadczenia za czerwiec i wyszła wartosc... pi razy drzwi ale jest :)
magda
Specjalista
Specjalista

Postautor: mopskorsze » 01 paź 2019 12:12

Też zrobiliśmy analizą wypłat - jedna z czerwca za czerwiec, druga z września za wrzesień i różnice w sprawozdanie
mopskorsze
Ekspert
Ekspert

Wróć do SW "500plus"