Błąd walidacji @ w ZBC SW

Re: Błąd walidacji @ w ZBC SW

Postautor: yarhma » 11 paź 2019 14:33

Piąty raz robię dzisiaj :) a robię go już 13 lat wiec jeśli tyle trwają początki to może przed emeryturą będzie szybciej :)
yarhma
Specjalista
Specjalista

Postautor: TheSaint » 11 paź 2019 14:39

z SW raczej nie 13 lat
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 11 paź 2019 15:26

yarhma pisze:a robię go już 13 lat wiec jeśli tyle trwają początki to może przed emeryturą będzie szybciej

Nie przesadzaj, nie jest tak tragicznie. Wcześniej było gorzej :-D
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: barti289 » 14 paź 2019 14:00

Tak jak piszecie, brak ID osoby, świadczenia itd. To skąd mam wiedzieć kogo poprawić?
Na dodatek raport z wykonania ZC aplikacja generuje już 6 godzin i końca nie widać.
U was udało się taki raport wygenerować?
barti289
Specjalista
Specjalista

Postautor: TheSaint » 14 paź 2019 14:25

RobertK pisze:Lp. Opis
1. cvc-pattern-valid: Value '' is not facet-valid with respect to pattern '.+@.+' for type 'Email'.
Ilość wystąpień: 1
Rodzaj walidacji: twarda
2. cvc-type.3.1.3: The value '' of element 'EMAIL' is not valid.
Ilość wystąpień: 1
Rodzaj walidacji: twarda

Odpowiedź z serwisu:

1. Pobrać paczkę ?DPP_U_1575_Poprawa_Email_ZBC_SW.zip? z serwera FTP (ftp.sygnity.pl , port: 990, szyfrowanie: SSL/TSL, tryb pasywny, UŻYTKOWNIK: sygftp , HASŁO: JuY44f , KATALOG: /SR/Serwis/PoprawkiUniwersalne/ ) i rozpakować w dowolnym miejscu na serwerze tak aby powstał folder np. "Przekod" wraz z zawartością.
2. Wylogować użytkowników z programu i zatrzymać serwer aplikacyjny Jboss.
3. Wykonać kopię bezpieczeństwa bazy danych.
4. Uruchomić plik "run.bat" (Windows) lub "run.sh" (Linux) znajdujący się w folderze "Przekod" w celu wywołania przekodowania. Odczekać na wynik działania przekodu.
5. Uruchomić serwer aplikacyjny Jboss, zalogować się do programu i wyeksportować nowy plik XML ze zbioru (przycisk ?Eksport(XML)?). UWAGA: nie ma potrzeby wykonywania ponownie zbioru centralnego, gdyż przekodowanie wyklucza problem także w wygenerowanym zbiorze.
6. Usunąć pliki przekodu, gdyż nie będą już więcej potrzebne.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 14 paź 2019 14:46

Nie ma sensu, wygenerowany plik, zmienić na xml i ręcznei dopisać e-mail , zdecydowanie szybciej.....
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: MarcinD » 14 paź 2019 14:51

naitsyrk85 pisze:zdecydowanie szybciej.....

O ile wiesz jak to zrobić :)
MarcinD
AS
AS

Postautor: naitsyrk85 » 14 paź 2019 14:59

MarcinD pisze:
naitsyrk85 pisze:zdecydowanie szybciej.....

O ile wiesz jak to zrobić :)

Tak wiem Marcinie, ale onic juz 3 DPP wypocili i w pełnej wersji i tak nei est wszytko poprawione, skoro wiedzieli, ze jest wymagalność, powinna być informacja, aby uzupełnić to przed wykonaniem ZC. Tym bardziej, ze ZC sie teraz strasznie długo generują, u mnie generowanie wydruki 1,5 h, a wszystkie pozostałe funkcje kilka minut....
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 15 paź 2019 7:54

naitsyrk85 pisze:u mnie generowanie wydruki 1,5 h
jaki wydruk generujesz przy ZBC?

czas generacji zależy od wielu czynników, wielkości bazy, wydajności sprzętu (może jest u Ciebie jakiś problem).

u mnie generowanie ZBC trwa do kilkunastu minut (3000 wniosków na SW)
TheSaint
GURU
GURU

Poprzednia

Wróć do SW "500plus"