Podział środków - Administrator

Wszystko o świadczeniach z pomocy społecznej, co, kiedy i od kiedy

Podział środków - Administrator

Postautor: nuzz » 29 cze 2011 10:08

Witam.
Po pojawieniu się funkcji w roli Admin - podział środków. Próbuję zrobić porządek z zasiłkami stałymi. Czyli podzielić każdą trwającą decyzję. Jednak mechanizm jest dość dziwny. Jeżeli robię to w czerwcu to tylko czerwcowy zasiłek jest podzielony. Nie ma możliwości aby ustalić datę od kiedy podział środków obowiązuje? Jeżeli mam Kowalskiego który od stycznia ma przyznany decyzją zasiłek stały to tylko dzieli mi zasiłek w jednym miesiącu!! Można to jakoś zrobić inaczej ?
nuzz

Re: Podział środków - Administrator

Postautor: Przemek » 29 cze 2011 14:27

Administrator kontrola - zmiana podziału środków - Tam jest stały. Opcje które podałeś są do dożywiania.
Przemek
Doctor
Doctor

Postautor: nuzz » 29 cze 2011 23:24

E tam.... jakie dożywianie.... No właśnie ta ścieżka którą podałeś umożliwia tylko i wyłącznie podział tak jak opisałem wyżej.

Moim zdaniem w słownikach powinien być parametr do podziału środków w zasiłku stałym . Procentowo i z datą ustalaną przez admina lub użytkownika w OK
nuzz

Postautor: Przemek » 06 lip 2011 9:12

U mnie opcja zmiana podziału środków, po zaznaczeniu interesującej nas decyzji zmienia podział w całym okresie trwania decyzji, z wyjątkiem pozycji które już znajdują się na listach wypłat. Pomost 6.0

Moim zdaniem w słownikach powinien być parametr do podziału środków w zasiłku stałym . Procentowo i z datą ustalaną przez admina lub użytkownika w OK

Popieram
Przemek
Doctor
Doctor

Postautor: Funky Koval » 11 sie 2011 8:43

Zgadzam się. Przy ponad 200 świadczeniach taka praca to tragedia.
Funky Koval
Doctor
Doctor

Postautor: Tomek » 17 sie 2011 16:14

Wsłuchaliśmy się w Wasze uwagi i w wersji 20-7.0 od 10 września będzie to lepiej zrobione, będzie można zaznaczyć wiele decyzji na raz i podać procent dotacji oraz okres w którym należy zmienić podział środków, no i przede wszystkim zmiana podziału obejmie również składki FUZ od zasiłku stałego.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: Funky Koval » 18 sie 2011 14:25

Super wiadomość.
Funky Koval
Doctor
Doctor

Postautor: PawełR » 24 sie 2011 9:20

Witam U nas sie dowiedziałem że np. składki za lipiec poszły 5 sierpnia z własnych a wypłaty zasiłku za lipiec były płacone z dotacji. Co prawda nie ma chyba jeszcze oddzielnej tabelki z tym podziałem środków w sprawozdaniu ze składek ale można sie spodzieewać że to kwestia czasu. a wtedy taka forma podziału jak wyżej może być nie wystarczająca
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Tomek » 24 sie 2011 9:44

jak będzie taka potrzeba to będziemy rozwijać, na razie dajemy na wrzesień to co powyżej
pozdrawiam
Tomek

Wróć do Merytoryka