nr pesel

Wszystko o świadczeniach z pomocy społecznej, co, kiedy i od kiedy

nr pesel

Postautor: Kamila.K » 11 sty 2012 12:00

Czy ktoś wie jak zmienić w pomoście st opcje wpisywania nr peselu u wszystkich członków rodzinyny? Nie mam w dokumentach wszystkich nr przez co nie mogę modyfikować wywiadów :/
Kamila.K

Re: nr pesel

Postautor: Tomek » 11 sty 2012 12:04

Tak samo jak w OU. Lokalny parametr systemowy "Wymagany PESEL".
Tomek

Postautor: Kamila.K » 11 sty 2012 12:49

Dzięki za szybką odp, a przy okazji mam kolejene pytanko dot. uzupełnienia wywiadu środowiskowego ponieważ wyskakuje mi komunikat "wskazno niepełnosprawnośc jako głowny problem rodziny,a nie wskazano żadnej osoby niepełnosprawnej" gdzie mam wprowadzone wywiady jedną VI i resztę IV i nie mam pojęcia gdzie tego szukac
Kamila.K

Postautor: Tomek » 11 sty 2012 13:15

Co masz napisane w informacji "rodzaj opisu sytuacji" w wywiadzie w którym otrzymujesz taki komunikat?
Tomek

Postautor: Kamila.K » 11 sty 2012 13:34

Rodzaj opisu sytacji to: aktualizacja pozostałcyh części wywiadu środowiskowego
Komunikat, który otrzymuje wyskakuje w wywiadach w okresie od 2008 do 2011 r.
Kamila.K

Postautor: Tomek » 11 sty 2012 13:38

Spróbuj zmienić na chwilę ten rodzaj na "wywiad środowiskowy własny", wejdź na okienko wywiadu i zobacz czy przypadkiem nie jest tam zaznaczony problem rodziny, jeśli tak to odznacz i zmień ponownie rodzaj na właściwy. Napisz czy pomogło.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: Kamila.K » 11 sty 2012 14:02

Zmieniłam wszystkie wywiady w ten sposób i udało się, dziękuję bardzo-zbiór centralny można wysłać :)
Kamila.K

Wróć do Merytoryka