Dla nowych Użytkowników

Wszystko o świadczeniach z pomocy społecznej, co, kiedy i od kiedy

Postautor: Tomek » 05 lis 2008 15:31

Oczywiście - już teraz w niektórych Ośrodkach są instalacje równocześnie SR i DM.
Tomek

Postautor: PawełR » 05 lis 2008 15:47

ale na zasadzie jeden FireBird i 2 bazy danych czy 2x FireBird na róznych partycjach
Pytam bo sie nie znam za bardzo jeszcze na tym a czytałem że moga być problemy ale być może dotyczyło to sytuacji gdzie jakiś program pracował na starszej wersji FireBird a inny potrzebował najnowszej.
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: TheSaint » 05 lis 2008 15:53

wszystko zależy od wersji Firebirda - nie wiem na jakiej powstaje pomost - mam nadzieje że na FB2 a program księgowy mam na FB 1.5 i nie bardzo ta się to pogodzić.
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: PawełR » 05 lis 2008 16:04

no i jakie jest wtedy wyjście żeby jednak na jednym sprzęcie posiadać jedną i druga wersję FB? oczywiście poza wirtualizacją
PawełR
GWIAZDA
GWIAZDA

Re: Dla nowych Użytkowników

Postautor: anetka » 25 lis 2009 18:27

Dziękuję bardzo za zamieszczenie instrukcji do POMOSTU dla "początkujących" użytkowników to duuuuuuuuuże ułatwienie! :D
anetka

Postautor: Tomek » 26 lis 2009 11:09

nie ma sprawy, polecam przeczytanie, jak również poklikanie po samouczku Pomostu
Tomek

Postautor: Tomek » 21 gru 2009 10:35

Uaktualniłem skróconą instrukcję Pomostu, tak aby była zgodna z najnowszą wersją 20-4.6. W szczególności rozdział o rozliczeniach świadczeń niefinansowych został opracowany od nowa.
pozdrawiam
Tomek
Tomek

Postautor: Sylwia99 » 14 lip 2010 12:08

Witam
mam pytanie czy istnieje podręcznik do obsługi roli głównego księgowego w SI POMOST? jeśli tak to skąd można go pobrać?
pozdrawiam
Sylwia :D
Sylwia99
Konsultant
Konsultant

Postautor: pluti » 20 lip 2010 9:14

jest na ftp sygnity w katalogu POMOST\20-4.8 SKRYPT_BUDŻET_FK.PDF
warto również pobrać pliki pomocy z katalogu POMOC
pluti
AS
AS

Postautor: Bunia » 12 sty 2011 10:49

Mam pytanie, dlaczego nie mogę otworzyc ani ściągnąc tej instrukcji? pojawia się komunikat ze dokument jest obslugiwany przez administrator
Bunia
Amator
Amator

Postautor: Rafal » 12 sty 2011 10:55

Bunia pisze:dlaczego nie mogę otworzyc ani ściągnąc tej instrukcji?

Ja sciagnąlem bez problemu - podaj maila to ci go wysle.
Rafal
Omnibus
Omnibus

Postautor: Bunia » 12 sty 2011 10:59

gops3@wp.pl
dziekuję :)
Bunia
Amator
Amator

Postautor: Tomek » 16 mar 2011 15:16

Dziś zaktualizowałem opis do wersji 20-5.1 dodając przede wszystkim informację o automatycznym przestawieniu świadczenia realizowanego niepieniężnie na wykonane, po rozliczeniu wszystkich miesięcy, a także kilka innych uzupełnień dokumentu.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: Tomek » 04 sty 2012 11:03

Dziś zaktualizowałem opis do zgodności z najnowszą wersją 20-8.0, w szczególności dodałem informację o możliwości włączenia automatycznego przypominania o zbliżającym się terminie aktualizacji wywiadu, od razu po zalogowaniu do Pomostu.
pozdrawiam
Tomek

Postautor: pluti » 04 sty 2012 16:09

Tomek pisze:dodałem informację o możliwości włączenia automatycznego przypominania o zbliżającym się terminie aktualizacji wywiadu, od razu po zalogowaniu do Pomostu.

a w STD też to mamy??
pluti
AS
AS

PoprzedniaNastępna

Wróć do Merytoryka