eDOK i obieg dokumentów wewnętrznych

eDOK i obieg dokumentów wewnętrznych

Postautor: Łukasz » 03 kwie 2015 13:14

Witam,
Czy wykorzystujecie eDOKa do wewnętrznego obiegu dokumentów w firmie? Np karta urlopowa, oświadczenie o przelewie wynagrodzenia na konto?
Wysyłka pism wewnętrznych jest, pracownik jest ładnie utożsamiany przez logowanie - więc może czas zmniejszyć liczbę dokumentów papierowych w wewnętrznym obiegu dokumentów?
Co Wy na to?
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: eDOK i obieg dokumentów wewnętrznych

Postautor: gaad » 03 kwie 2015 13:26

Łukaszu. Wszystko OK, tylko u mnie mamy tylko OO a on chyba już nie ma obsługi w eDok.
Jestem za lecz obawiam się sposobu implementacji przez producenta.
gaad
Omnibus
Omnibus

Postautor: Łukasz » 03 kwie 2015 13:52

gaad pisze:Łukaszu. Wszystko OK, tylko u mnie mamy tylko OO a on chyba już nie ma obsługi w eDok.
Jestem za lecz obawiam się sposobu implementacji przez producenta.

No co Ty - OO jest wspierany przez producenta ;) Przynajmniej w wersji 3.2 ;)
Ale jak będzie potrzeba to pewnie da się namówić producenta na wdrożenie obsługi w jakiejś nowszej wersji ;)
Z drugiej strony - nie wiem czy do potrzeb biurowych 3.2 nie wystarcza ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: gaad » 03 kwie 2015 13:59

Problem jest bardziej złożony. MS Office ewoluował ze swoimi dokumentami i musieliśmy podnosić wersje OO do wyższych, by je obsłużyć. Stąd u nas stracona integracja.
gaad
Omnibus
Omnibus

Postautor: dgruszczynski » 15 kwie 2015 8:40

Tak jaki pisał Łukasz edok wspiera obecnie tylko i wyłącznie:
- Open Office 3.2
- Libre Office w każdej wersji poniżej 4, najlepszy według nas Libre Office 3.6.3

Obecnie nie ma możliwości technicznej obsłużenie starych i nowych wersji open offica równocześnie (korzystają z zupełnie różnych bibliotek).
Zbadam sprawę u naszych klientów jak nie będzie problemu aby podnieść wersje open office do wersji 4 w większości jednostek to wprowadzimy zmianę do edoka dla wersji 7.0 z końcem roku.
dgruszczynski

Postautor: jkukie » 24 lis 2015 11:11

Witam wszystkich! Mam pytanie: w którym z waszych urzędów E-dok funkcjonuje tak jak powinien. Czy w pełni został wdrożony i ustawiony organizacyjnie. Chcemy właśnie zrobić to porządnie również u nas i potrzebujemy wzoru. Wiem i już rozmawiałam z Dąbrową Górniczą natomiast Dyrektor potrzebuje alternatywy i stąd moje pytanie.
jkukie

Postautor: wilbury » 02 mar 2020 11:48

Odkopuję temat, bo sprawa wraca do nas jak bumerang, i zapytuję:
Czy gdzieś w którymś z urzędów wykorzystujecie eDOKa do wewnętrznego obiegu dokumentów? Wszelka korespondencja wewnętrzna, urlopy, wnioski itp...
Musimy się z tym zmierzyć i nie bardzo wiemy jak to ugryźć.
wilbury
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: zattom » 11 mar 2020 9:20

Wdrożony eDOK od 2006 roku. Kancelaria ogólna, rejestr pism przychodzących i wychodzących elektroniczny, wydruk pocztowej książki podawczej z e-DOK-a. Obsługa ESP ePUAP, eksport decyzji i zaświadczeń z Syriusza do e-DOKa i obsługa wysyłki (listownie, ew meilowo a zwłaszcza EPUAP ).
Wg mnie najważniejsze: konsekwentnie wdrażać system na każdym poziomie (Dyrektor> kierownik > pracownik). O dodatkowe pytania - mailowo rzsa@praca.gov.pl
zattom
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: marbak » 13 mar 2020 13:51

U nas tak samo jak powyżej z tym, że mamy jeszcze zintegrowany portal praca.gov.pl z eDOK'iem i w miarę ok to wszystko chodzi poza małymi niedociągnięciami...
marbak
Specjalista
Specjalista

Wróć do eDOK i ESP