Wyliczanie rezerwacji dla umowy o prace okresowe.

Współpraca z kontrahentem

Wyliczanie rezerwacji dla umowy o prace okresowe.

Postautor: espoljar » 01 cze 2009 11:56

Od wersji 2.0.11.0 wykonano zmianę w procesie tworzenia rezerwacji dla prac okresowych. Uniezależniono proces tworzenia rezerwacji od daty podpisania umowy. Rezerwacje liczone są za pełen okres trwania prac. Jeśli data podpisania umowy jest późniejsza od daty rozpoczęcia prac, rezerwacja będzie tworzona od dnia rozpoczęcia prac, a nie jak dotychczas od dnia podpisania umowy.
Rezerwacje wyliczane są w następujący sposób: kwota rezerwacji = ilość miesięcy x ilość miejsc pracy ogółem z wszystkich ofert pracy w ramach tej umowy x (kwota refundacji z aktualnie obowiązującej umowy + ZUS).
Z powyższego wynika, że gdy pracodawca zgłasza ofertę pracy i podaje ilość miejsc pracy przewidzianych dla tej oferty, (w momencie podpisania dwustronnie umowy, której ta oferta dotyczy) tworzą się rezerwacje na wszystkie miejsca pracy w ramach podpisanej umowy.

Powyższa odpowiedź dotyczy rodzaju prac: PI, RP, SKL, PZD
espoljar

Rezerwacje- ciąg dalszy

Postautor: z.gatys » 13 lip 2010 15:07

W wersji 2.0.12.0 wprowadzono dalsze zmiany w procesie obliczania rezerwacji
Przeliczanie rezerwacji zależne jest od ustawień trzech parametrów PrzeliczRezerwOkno, CzyRezerGrudzienNaStyczen, PoziomPrzeliczRezerwWK
1) jesli parametr PrzeliczRezerwOkno ustawiony jest na 'T' przed kazdym przeliczeniem rezerwacji (menu 'Dane' pozycja 'Przelicz rezerwacje') powinno pojawić się okno, w którym jednorazowo będzie można ustawic poziom przeliczania rezerwacji. Jesli parametr ten jest ustawiony na 'N' poziom szczegółowości ustalany jest na podst. parametru PoziomPrzeliczRezerwWK i okno nie będzie wyświetlane.
2) jesli parametr CzyRezerGrudzienNaStyczen ustawiony jest na 'T' wtedy kwota na wyplaty za grudzień rezerwowana bedzie w styczniu następnego roku. Użytkownik bedzie mógł rónież jednorazowo (dla konkretnego przeliczenia rezerwacji) ustalić czy kwota na wyplaty za grudzień rezerwowana bedzie w styczniu czy w grudniu. Będzie to możlwe tylko wtedy gdy parametr PrzeliczRezerwOkno będzie ustawiony na T. Przed przeliczeniem rezerwacji pojawi się okno z wyborem szczegółowości przeliczania rezerwacji. na tym będzie można ustalić kiedy rezerwować środki na wypłaty za grudzień (w styczniu czy grudniu)

Rezerwacje moge być wytwarzane na czterech poziomach:
poziom 1 - uwzględnione zostaną: umowa główna
poziom 2 - uwzględnione zostaną: umowa główna oraz aneksy do umowy
poziom 3 - uwzględnione zostaną: umowa główna, aneksy do umowy oraz umowy o pracę
poziom 4 - uwzględnione zostaną: umowa główna, aneksy do umowy, umowy o pracę, wnioski o refundację
z.gatys


Wróć do WK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość