Shrimp

Problemy, porady, ciekawostki, polecane

Shrimp

Postautor: jakub.zarebski » 19 lut 2018 10:35

witam,
pytanko czy w Waszych urzędach występuje problem z logowaniem dziś do SHRIMPa? U nas zastępca dyrektora mówi, że jest pewna o poprawności hasła i loginu, a krzyczy, że błędne.
Jakby ktoś mógł poprosić osobę odpowiedzialną w Waszych urzędach o SHRIMPa o zalogowanie i sprawdzenie czy działa będę wdzięczny.
jakub.zarebski
Omnibus
Omnibus

Re: Shrimp

Postautor: MarcinD » 19 lut 2018 10:43

Dzisiaj ogólnie są jakieś problemy z logowaniami do centrów, shrimp jednak działa.
MarcinD
AS
AS

Postautor: pgemza » 16 wrz 2019 9:47

W dniach 13-16.09.2019 r. mogą być czasowo niedostępne systemy: SUDOP i SHRIMP. Trwają prace nad przywróceniem działania tych systemów. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.
pgemza
Omnibus
Omnibus

Postautor: jakub.zarebski » 16 wrz 2019 9:49

Skąd info?
jakub.zarebski
Omnibus
Omnibus

Postautor: pgemza » 16 wrz 2019 9:50

Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
pgemza
Omnibus
Omnibus

Postautor: jakub.zarebski » 16 wrz 2019 10:02

dzięki
jakub.zarebski
Omnibus
Omnibus

Postautor: arni » 02 lip 2020 12:12

Tak dołącze:
Robiliście import/export np Covidowych pożyczek do shrimpa z Syriusza ?
Działa to ?
arni
Profesor
Profesor

Postautor: Pietrze » 02 lip 2020 12:34

Działa, tylko jest jedno niedociągnięcie, bo brakuje w pliku eksportu pola z kodem programu pomocowego, który to kod jest wymagany w SHRIMP-ie dla "COVID-ów". Wersja 52.0 Syriusza ma zawierać poprawiony plik eksportu. ;)
Pietrze
Omnibus
Omnibus

Postautor: arni » 02 lip 2020 12:50

Pietrze pisze:Działa, tylko jest jedno niedociągnięcie, bo brakuje w pliku eksportu pola z kodem programu pomocowego, który to kod jest wymagany w SHRIMP-ie dla "COVID-ów". Wersja 52.0 Syriusza ma zawierać poprawiony plik eksportu. ;)

Dzięki za info czyli czekam do poniedziałku powinien Syriusz 52 już być
arni
Profesor
Profesor

Postautor: arni » 07 lip 2020 13:02

hmm. Zaimportował mi to lecz wyskakuje Błąd05 przy wszystkich. Wersja syriusza 52. Jakby dalej brakowało kodu programu pomocowego... ??
arni
Profesor
Profesor

Postautor: Pietrze » 07 lip 2020 13:51

arni pisze:hmm. Zaimportował mi to lecz wyskakuje Błąd05 przy wszystkich. Wersja syriusza 52. Jakby dalej brakowało kodu programu pomocowego... ??
Można to załatwić tak: ;)
1. AL --> Słowniki lokalne --> Programy pomocowe (UOKiK) -> dodać pozycję o kodzie i nazwie: SA.56922(2020/N) z datą początkową 01.04.2020. SA.56922(2020/N) to numer programu dla naszych "Covid-ów". Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!.
2. WK --> Pomoc publiczna --> Parametry przyznania pomocy --> do odpowiednich "Covid-ów" doczepić "Program pomocowy" dodany w pkt 1.
3. WK --> Pomoc publiczna --> Generacja zapisów o udz. pomocy -> zaznaczyć "Usuń istniejące i utwórz na nowo...", wybrać odpowiednie "Covid-y" i okres. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo czas generacji jest uzależniony od ilości wniosków, więc może trochę potrwać.
4. WK --> Pomoc publiczna --> Sprawozdanie. W wygenerowanym sprawozdaniu w kolumnie nr 4 powinien pojawić się kod programu pomocowego o nr SA.56922(2020/N). ;)
Pietrze
Omnibus
Omnibus

Postautor: arni » 07 lip 2020 14:02

Pietrze pisze:
arni pisze:hmm. Zaimportował mi to lecz wyskakuje Błąd05 przy wszystkich. Wersja syriusza 52. Jakby dalej brakowało kodu programu pomocowego... ??
Można to załatwić tak: ;)
1. AL --> Słowniki lokalne --> Programy pomocowe (UOKiK) -> dodać pozycję o kodzie i nazwie: SA.56922(2020/N) z datą początkową 01.04.2020. SA.56922(2020/N) to numer programu dla naszych "Covid-ów". Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!.
2. WK --> Pomoc publiczna --> Parametry przyznania pomocy --> do odpowiednich "Covid-ów" doczepić "Program pomocowy" dodany w pkt 1.
3. WK --> Pomoc publiczna --> Generacja zapisów o udz. pomocy -> zaznaczyć "Usuń istniejące i utwórz na nowo...", wybrać odpowiednie "Covid-y" i okres. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo czas generacji jest uzależniony od ilości wniosków, więc może trochę potrwać.
4. WK --> Pomoc publiczna --> Sprawozdanie. W wygenerowanym sprawozdaniu w kolumnie nr 4 powinien pojawić się kod programu pomocowego o nr SA.56922(2020/N). ;)

:-DDD Dzięki

A jest jakiś magiczny przycisk w Shrimpie bo wczytałem kilka tysiecy bez tego kodu. przycisk usuń wszystkie ?
arni
Profesor
Profesor

Postautor: Pietrze » 07 lip 2020 14:17

Szczerze, to nie zauważyłem takiego przycisku, gdy jakiś czas temu usuwałem testowo wczytanych ok. 100 pozycji. Napisz do shrimp@uokik.gov.pl może coś poradzą, a jak nie to wyrazy współczucia, bo ja przy usuwaniu tej setki miałem mega dość. :-|
Pietrze
Omnibus
Omnibus

Wróć do Oprogramowanie "inne"