Potwierdzona wypłata

Jak działa lub dlaczego działa inaczej. Gdzie to sprawdzić i dlaczego to takie proste.

Potwierdzona wypłata

Postautor: Funky Koval » 17 kwie 2012 14:36

Witam. Problem taki - świadczenie okresowe z ostatnią wypłatą zrealizowaną w marcu. Lista wypłat potwierdzona.

Okazało się, że zasiłek ma być zwiększony o całe w tym jednym miesiącu 3,82 zł. Przy zmianie decyzji, (najpierw trzeba ją było oznaczyć na liście jako niepobraną) informuje, ze pozycja jest na liście wypłat. jak z tego wybrnąć ?
Funky Koval
Doctor
Doctor

Re: Potwierdzona wypłata

Postautor: TheSaint » 17 kwie 2012 14:49

a dlaczego tak? gdybyś ją normalnie wypłacił - system sam by ci wyrównał tą różnicę.

Funky Koval pisze:informuje, ze pozycja jest na liście wypłat. jak z tego wybrnąć
resztę listy musisz potwierdzić jako pobraną
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Funky Koval » 17 kwie 2012 21:19

TheSaint pisze:a dlaczego tak? gdybyś ją normalnie wypłacił - system sam by ci wyrównał tą różnicę.

Bo decyzja jest już zakończona, zrealizowana (do marca jednym słowem) - dlatego musiałem ją na liście odznaczyć jako niepobraną. No i teraz, zmieniając decyzję za marzec (który jest na liście nadal) nie mogę zatwierdzić decyzji bo informuje mnie, że pozycja jest na liście wypłat. No i pozycja jest na liście. Chciałem to zrobić w ten sposób, żeby to 20 zł które było przyznane na liście pozostało, a dodatkowe 3,82 wypłacić teraz w kwietniu. No chyba, ze jakiś inny sposób, bo nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.

TheSaint pisze:
Funky Koval pisze:informuje, ze pozycja jest na liście wypłat. jak z tego wybrnąć
resztę listy musisz potwierdzić jako pobraną

Reszta listy (ponad 150 pozycji) ma status pobranych. Cała lista była już potwierdzona.
Funky Koval
Doctor
Doctor

Postautor: TheSaint » 18 kwie 2012 7:49

jaki ma teraz status - rozumiem że cofnąłeś potwierdzenie listy - bo inaczej decyzja jest zamknięta? Jeśli tak to wchodzi w potwierdź listę - tą jedną pozycje ustawiasz jako niepobraną, a pozostałe potwierdzasz. Lista musi mieś status "wypłaty potwierdzone"
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Funky Koval » 18 kwie 2012 15:24

TheSaint pisze:jaki ma teraz status - rozumiem że cofnąłeś potwierdzenie listy - bo inaczej decyzja jest zamknięta? Jeśli tak to wchodzi w potwierdź listę - tą jedną pozycje ustawiasz jako niepobraną, a pozostałe potwierdzasz. Lista musi mieś status "wypłaty potwierdzone"

Dzięki za pomoc.
Funky Koval
Doctor
Doctor

Wróć do Jak to zrobić ?